Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők! Ha nálatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha nálatok így van ez a dolog, ti hogyan élitek meg, hogy jóval többet kerestek a párotoknál? Vagy a párotok hogyan tudja ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Tehát pl a férfi keres egy rendes átlagbért, egy nettó 170-175 ezret, ti meg pl 250-300 ezer ft-ot. Mennyire rossz ez, hogyan tudjátok kezelni?
2016. szept. 30. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

" egy rendes átlagbért, egy nettó 170-175 ezret"


Ezt honnan veszed? Az átlagbér inkább 120-140, de vidéken a 100 környéke is gyakori.

2016. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, ki keres többet, nem verseny.
2016. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Átok reád kérdező ! Most tudtam meg, hogy 20k-val vagyok átlag alatt :,(
2016. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
még Bp-en se 175 az átlagbér.
2016. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* amúgy nincs belőle probléma, hisz olyan nő ki többet keres nálam, az szóba se áll velem.
2016. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 230-at viszek haza, a párom 120-at. Mit kellene éreznem? Mit kellene ezen "megélni"? Simán meg tudunk élni és szórakozásra, hobbikra is költeni ennyi pénzből megtakarítás mellett is (szerencsénk van a lakással, amiben lakunk, kevés a rezsi, pedig nem is vagyunk aszkéták meg harcos nempazarlunksemmit féle környezetvédők)... nem érzem magam nőietlenebbnek vagy őt férfiatlanabbnak, amiért ez van. Őt kicsit frusztrálja, de nem azért, mert hímsoviniszta, hanem mert nekem szeretne többet megadni... de ez sem olyan szinten megy, hogy komoly pszichés problémái vannak tőle vagyunk nekik problémák a kapcsolatban.
2016. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 300-at keresek, a volt férjem 100-at keresett. Ez nem zavart. Az inkább, hogy ő 60-at adott haza én meg 300-at tettem a közösbe... Én azt gondoltam, ez nem gond, de meggyőzték, hogy akár fekete úton is csináljon több pénzt, mert nem férfi, ha kevesebbet keres... Már nem a férjem. :(
2016. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!