Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom szülei albérleti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei albérleti dijat kérnek tőlem, ez mennyire elfogadott dolog?

Figyelt kérdés
Tegnap a parom anyukaja mondta a paromnak h ha oda koltozom hozza (vagy barki) akkor alberleti dijat(40.000) plusz rezsit kell fizetnem...nem tudom ez mennyire normalis.velem még ez nem fordult elo...persze azt mondjak h ez nem is igazan alberleti penz hanem evvel oket segitem...de hat konyorgom..sose találkoztam még veluk mivel kulfoldon elnek es azert nekem is van egy anyukam akit segiteni szeretnek es ossz vissz 90.000 a fizetesem...
2016. aug. 2. 09:15
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
92%

nem akarják, hogy a nyakukon élősködj...


23F

2016. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
ha a rezsit fele rezsit fizetem meg a kajam akkor az hol eloskodes ugy megis????
2016. aug. 2. 09:25
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
a barátod nem véd meg?
2016. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
82%
Minek akarsz valakinek a nyakara koltozni, akivel sosem talalkoztal? Erdekes azon felhaborodsz, hogy igy akarnak alberleti dijat kerni toled, de azon ok nem haborodhatnak fel, hogy ezentul egy szamukra vadidegennel kell elniuk? Es bizony bizony... ha felnotteset akarunk jatszani azt a sajat koltsegunkon kell, nem ismeretleneken.
2016. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez kicsit fura. A rezsibe és a kajába természetes a beszállás, de albérleti díjat én nem kérnék.
2016. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
66%

Jogos a keresuk hiszen ott fogsz lakni

Nem tetszik koltozz egyedul alberletbe

2016. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
de a szulei nem laknak velunk.ok kulfodon elnek..tavol.ezert se talalkoztam még soha veluk.a lakasban csak en laknak a parom es az o occse
2016. aug. 2. 09:47
 8/47 anonim ***** válasza:
58%
Ez elég gáz szerintem. A rezsi rád eső részét fizesd, meg a kajádat, és ennyi. De azért a párod is elég érdekes, h nem véd be... Én már vesztem össze ilyen miatt a szüleimmel. Amúgy, ha nem laknak otthon, akkor honnan tudják, h Te oda költözöl? Ne mondjátok el nekik.. :-)
2016. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
44%

Wtf???? 40+ rezsi.... hát basszus ezért már albérletet veszel ki (igaz 2-3 an laknátok benne de akkor is)...

Rezsi harmada ha a tiéd lenne oké, na de 40????

2016. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
47%
Na, hat akkor meg plane ne haragudj... ingyen toljanak egy lakast a feneked ala, csak azert mert a fiuk jelenlegi lanykaja vagy? Nem. Az az o tulajdonuk. Minek adnak nektek ingyen ha mas fizetne is erte? Az alberlet lakashasznalati dij, mert tudom hihetetlen, de attol meg hogy a fiuk baratnoje vagy az ottlakasodtol ugyanugy hasznalodnak a dolgok, pluszban ha valakinek a tulajdonat szeretned hasznalni az nem ingyen van. Ok sem ingyen kaptak a lakast hogy te ingyen beletedd a fenekedet.
2016. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!