Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal?

1 éve vagyunk együtt én albérletben neki viszont saját lakása van, persze hogy hozzám 1-2x jött fel mindig én megyek hozzá de már kb többet vagyok ott mint otthon. Viszont lehet hülyeség de én már szeretnék vele összeköltözni....mindegy hogy hol csak együtt. Így hiába 1 év nem érzem otthon magamat 100%ban ha nála vagyok. Nálatok ez hogy volt?

Az előző páromnál más volt a szitu teljesen szóval most tanácstalan vagyok.


2016. okt. 10. 23:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Fél év után.

26L és 29F

2016. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De jó nektek :( én kicsit hülyén érzem magam...
2016. okt. 17. 15:12
 13/21 anonim ***** válasza:

Felmerül bennem a kérdés, hogy mennyire működik a kapcsolatotok, ha egy ilyen kérdést nem mersz megkérdezni?

"Drágám, szeretnék veled összeköltözni, te mit gondolsz erről?"

Ilyen egyszerű. Nem irigykedni kell, hanem kinyitni a kicsi szádat és szóvá tenni a vágyaidat, mert tudod, néma gyereknek...

2016. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nagyon jól!!! De azért én is pislognék ha pasi lennék és elém állna a barátnőm hogy felmondom az albérletem és ideköltözök....

Meg egyébként is én ettől százszor félénkebb vagyok. Beszélgettünk ilyenekről de konkrétan arról hogy én most költözzek oda nem volt szó. Csak a jövőben....

2016. okt. 17. 16:05
 15/21 anonim ***** válasza:

Én meg ha pasi lennék és igazán szeretném a barátnőmet, nemhogy pislognék, de én dobnám be, hogy költözzünk össze. Amúgy meg financiális okokból is tök hülyeség, amit most csináltok, te alig vagy a te albérletedben, szóval feleslegesen fizetsz.

Az övébe beleadsz? Ha igen, akár így is bevezetheted, hogy figyu bébi, kezd egy kicsit terhessé válni, hogy két helyre fizetek, stb.

2016. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Latom elolvastad a reszleteket....sajat lakasa van. :D
2016. okt. 17. 17:05
 17/21 anonim ***** válasza:
Hat jo, ha beszari vagy akkor nem tudok veled mit csinalni. Nem kellene ennek ekkora problemat okoznia.
2016. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Scream85 ***** válasza:
3 év után
2016. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
3 hónap után, de abból az utolsó hónapot külön töltöttük (külföldön volt). hazajött, és azóta nálam lakik.
2016. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

2 év után

(nem én írtam a belepótolós választ, de egy lakás egyéb költségekkel is jár az albérleti díjon kívül, tehát ha saját is a lakás rezsire kajára gondolom költ, nem nomád körülmények között él, aztán ha ott vagy sokat használsz vizet, áramot, eszel stb.)

2016. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!