Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Régóta házas férfiak! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta házas férfiak! Nagyon furcsa kérdés, de nem brahiból teszem fel! Tizenévesen nem tudom, hogy mondjuk egy házaspár több éve lakik egy háztartásban, fingadoznak stb. Hogy maradhat meg a vonzalom? Létezhet örök szerelem? Lehet vonzó egy női fing?

Figyelt kérdés
Válasz?! Hogyan lehet vonzó egy feminin jelenség metángáza?

#vonzalom #szellentés #házastárs #fingattyú #Fancsipancsi nem szereti
2016. okt. 16. 19:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
95%
Én 28 éve töretlenül szeretem a feleségemet. A fingás nem vonzó, de kulturált emberek nem is fingadoznak össze-vissza egymás orra alá. A feleségem se szokott csak úgy, szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor hallottam a 28 év alatt és akkor sem direkt, hanem esetleg véletlen kicsúszott. Ennyi. A vonzalom meg igenis meg tud maradni. Nyilván változunk és nyilván nem olyan minden, mint az elején, de a szeretet erős. Legalábbis köztünk ilyen. :) Van 3 csodaszép gyerekünk, mindent megvalósítottunk együtt, amit szerettünk volna. Most már csak az a kívánságunk, hogy még nagyon sokáig együtt lehessünk és láthassuk, ahogy a gyerekeink családot alapítanak és boldogok. :)
2016. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
80%
Akit szeretsz, annak a fingját is szereted.
2016. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Van aki a kaki, pisi szexre izgul, szerinted egy kis puki zavarná ezek után?
2016. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
A testi funkciók normális elfogadásra kerülnek, mivel nem ezek tartják össze a kapcsolatot és nem is ezek bomlasztják fel, hanem ott már magasabb agyi tevékenység és működés játszik szerepet.
2016. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Milyen szinten van az akit mas testi functioja erdekel ?
2016. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Tiniknek lehet ez undi,dehát vannak alapvető testi működések.

Amikor az ember úgy igazán szeret valakit,nem számít,h pukizik,vagy hasmenése van éppen. Ha beteg,segíteni akar,ha hánynia kell,fogja a homlokát. Bocs,ha undi vagyok,de így van ez. Ahogy tudja a nő/ffi,persze igyekszik diszkréten kezelni,de pl.betegség esetén lehetetlen.

Jóban,rosszban,s nem a sorozatra gondoltam. :)

2016. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Az az igaz szerelem, ahol hagyják szárnyalni a galambokat, nem suttyomban eregetnek! :D

Értem én, a kérdésed vicc, még abban az életkorban vagy, amikor a fingos téma baromi vicces. De szerencsére a jól működő házasság, és a vonzalom nem az ilyen jellegű dolgokon múlik. Majd te is megtapasztalod egyszer. :)

2016. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted a nők a férfifingra izgulnak?
2016. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

Ugyan kérlek, csak egy szellentést kergetsz, mint szegény öreg vak görény, mikor szerelmes lett...


Mindenki szokott gázokat eregetni, ez a normális emésztési folyamat velejárója. Mennyisége és szaga erősen függ az elfogyasztott ételtől, például tipikusan a babot (és általában véve a hüvelyeseket) szokták úgy emlegetni, hogy túlzott fogyasztása népellenes bűntettnek minősül. :-)


A belekben felszabaduló gázok eltávoznak, jó esetben hátrafelé, csendben, diszkréten, lehetőleg nyílt területen. Ilyenkor nem is okoznak problémát, a nem éppen orgonaillatú felhőt hamar elviszi a szél.


Nagyobb problémát jelent, ha hallhatóan távozik a felesleges gázmennyiség. Ha van valaki más is a közelben, annak általában remeg a szája széle a visszafojtott röhögéstől, de udvarias ember nem szokta szóvá tenni a dolgot, hiszen pontosan tudja, hogy vele is bármikor előfordulhat hasonló esemény.


A következő variáció, mikor a gázok szép csendesen távoznak el, viszont szinte maróan, horrorisztikusan bántó szagfelhőt hoznak létre. A közelben állók ilyenkor már nem annyira röhögnek, mint inkább visszatartott levegővel minél messzebb próbálnak jutni a gáztámadás forrásától. Gyakran nem is igazán behatárolható, hogy ki is az okozója a tömegoszlatásnak, mert senki sem tartja fel a kezét vigyorogva, hogy "bocsika, én voltam", hanem a tettes lapít, nehogy észrevegyék - és a többiekkel együtt szörnyűlködik.


A legkínosabb szituáció, ha hangos, mint a trombita, penetráns büdös szaga van, és több ember közelében történik a dolog, például egy liftben, ahol még csak menekülni sem lehet a következmények elől, sem az elkövetőnek, sem a jobb sorsra érdemes közönségnek. Ilyenkor szokott történni, hogy a gázok recsegve távozását követően az elkövető mellett állók felé fordulnak, és lesújtó, megalázó pillantásukkal tudatják a többi résztvevővel, hogy ki is követte el a szó szerint övön aluli támadást. Ekkor tehát kétséget kizáróan mindenki pontosan tudja, hogy kit kell okolni az eseményért, és az ajtó nyitódásakor pontosan meg is jegyzik az illetőt maguknak. Az elkövető jól teszi, ha ezután mekkai zarándokútra indul, vagy megmássza a Himaláját, esetleg Afrika felvirágoztatásának szenteli gyarló életét, de minimum a város túlsó végébe költözik, és minden kapcsolatot megszakít az itteniekkel. De még évek múltán is, ha találkozik valakivel a liftben tartózkodók közül, annak első feltoluló emléke az ott hallott recsegés, és az azt követő mindent elsöprő szag lesz.


Összegezve tehát, bár mindenki ereget hasonló gázokat, az eregetést illik diszkréten, lehetőleg a társaságtól félrevonulva végezni. Ez nem csak egy általános társaságra igaz, hanem a családon belül is, és házastársak esetében is. Bár felvilágosult, egymást szerető emberek esetében ez nem fog válást eredményezni, sőt még csak neheztelést se nagyon, de azért akkor sem illik.


(Na tessék, nem is tudom, hogy lendültem így bele a dologba, úgy látszik, már egy enyhe szellentésre is rávetődöm...)

2016. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A nőket miért nem kérdezed?
2016. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!