Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti kikészítenétek a pasitoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kikészítenétek a pasitoknak a ruháját minden reggel hogy mit vegyen fel? Túl nagy elvárás ez egy nőtől?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
89%

o.O


A 12 éves fiamnak nem készítem ki, hogy mit vesz fel reggel, a 8 évest is csak ellenőrzöm, miben indul el reggel.


Konkrétan nem értem a kérdést. MIÉRT kéne egy nőnek kikészítenie a pasinak, hogy mit vegyen fel reggel?!


Ki van mosva, bent van a szekrényben, meg van varrva, ha elszakad. Rá ne adjam véletlenül?

2016. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
15%
Ha szeretem őt, akkor úgy gondolom ez nem olyan hajde nagy dolog :)
2016. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
91%
Nagy elvárás egy felnőtt embertől, hogy el tudja dönteni, mit vegyen fel?
2016. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
84%

Túl nagy elvárás egy felnőtt embertől, hogy képes legyen önállóan felöltözni?


Nagy ritkán elmegy, volt már olyan, hogy a párom nagyon későn ért haza, másnap korán reggel utazott. Akkor megkért, hogy készítsek ki neki három napra való ruhát. Bár tulajdonképpen ezzel is engem "kímél", hogy ne akkor keresgéljen, amikor én már/még alszom.

2016. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
81%
Kis seggét ne nyaljam ki minden reggel?
2016. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
83%
# 2: A gyerekemet is szeretem, de a SAJÁT ÉRDEKÉBEN önállóságra nevelem.
2016. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
44%
A párom, próbálta, merő kedvességből. Gyorsan leszoktattam és pár más dologról is. Például, kellett magammal kaját vinni, azt csak is én készítettem, pakoltam be.
2016. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom az ételt is kiszedi neked...Az ilyenek csak rabszolgának használják a nőt.
2016. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 icu75 ***** válasza:
38%
Számomra nem lenne megterhelő,de azért kell hogy oka legyen. Mondjuk annyira kómás reggel,hogy örül hogy csak fel kell kapkodnia. Vagy ha ő ettől érzi szeretve magát. :-) persze nem egy minden téren tehetetlen,férfiatlan pasira gondolok mert olyannal nem élnék együtt. Szeretek gondoskodni,kényeztetni,de azért a viszonzás is jól esik. Mondjuk utálok mosogatni,és ha ő ezt megcsinálja (az én kedvemért) az nekem is sokat számít!
2016. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
77%
Ha számára ez az elvárás, költözzön vissza anyucihoz. Nekem elég lesz nevelni a saját gyerekem, férj kell, nem még egy nagy gyerek!
2016. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!