Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ahogy elmentem a ket gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy elmentem a ket gyerekkel nemsokra ra mar a helyemen volt egy masik no?

Figyelt kérdés
Jart mas is igy?nem tudom forditva h esne neki ha en tettem volna ki mert van mas
2016. okt. 25. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a baratnom jart igy sajnos. De ott emiatt volt a valas, h a ferje mar osszeszurte a levet a kolleganojevel, es ott alig vartak, h a baratnom kikoltozzon a kozos hazbol a gyerekekkel, a csaj mar be is vette magat oda. Eleg undorito dolog, foleg annak a reszerol, aki szetdul egy hazassagot, de ugyebar ketton all a vasar.
2016. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanígy jártam, csak az asszony szedett össze magának egy pasit. 11 év kuka!
2016. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Kívül-belül vonzó férfi vagyok mások szerint is. Miután az exem otthagyott a gyerekkel (ő hagyott ott, mert már "nem volt szerelmes"), egy héten belül mással döngettem és 1 hónappal később lett új kapcsolatom.


Ha jól néz ki az exed, ne csodálkozz ha egyből talál magának valakit

34/F

2016. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha nő miatt lett volna, már kiköltözésed napján odament volna.

Ez elég normálisan hangzik... Egy kapcsolatnak vége, miért ne legyen új??

2016. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmentél, és vitted a két gyereket, miért csodálkozol, hogy a volt férjednek lett új kacsolata? Te elmentél. Ezután semmi közöd nincs hozzá, hogy kivel mit csinàl szabadidejében és/vagy azokon a napokon, amikor nem a gyerekekkel van.

Miért nem a saját életeddel foglalkozol?

2016. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A mi családunkban hamarabb költözött be az új nő, minthogy elment volna a régi. Egyik szobában anyu a gyerekekkel, a másikban apu az új nővel.

Hidd el, lehetne rosszabb.

2016. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom es sajnalom

..

2napra ra h elmentem ott allt a koltozteto az uj csajjal a haz elott ... en meg meg 2 dobozunkert mentem onnan tudom.irto rossz h lecsereltek 6ev 2gyerek igy a kukaba ment

2016. okt. 25. 16:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En is igy jártam. O bejelentette, h van valakije, menjek. O haza. Par hónap után elköltöztem saját ingatlanba 3 eves gyerekkel. Utána szinte rögtön új no be....Nagyon fajt. A haz, amit en újítottam saját kézzel, a bútorok, a tárgyak, az emlékek, ennyit jelentett neki... Ilyenkor semmi sem számít nekik. Szomszédok lestek...

Akinek érzelmi intelligenciája nulla, nem tudsz mit kezdeni.

2016. okt. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszomom...hat igen valahogy csak erdek voltam
2016. okt. 26. 06:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Rosszul valasztottal tanulj belole

A hazassag erteke megkopott a hazastars lecserelheto szebbre jobbra

Az esely ezt a csajt is csereli igen nagy 2/3 ev

Ne busulj es kovetkzo kapcsolatba ne szulj

2016. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!