Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti is ugy gondoljátok 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ugy gondoljátok 10 év után egy gyerekkel hogy nagy hiba volt megházasodni?

Figyelt kérdés
Pedig mindig arra törekedtem hogy egyedül maradjak.Aztàn vègül ez lett.Pedig jol elvoltam magamban a sok sz a r probléma meg kinlódás helyett!!36F
2016. jan. 28. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

13 év, két gyerek, úton a harmadik. Nem, és újra megtenném.

Van, aki elba.sz valamit az életben, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki elba.szta, aki megházasodott.

Te igen.

2016. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, mit akarsz.
2016. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ha hiszed, ha nem, nem mindenkinek nyűg a házasság és a gyerek
2016. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy történt az egész? Ha egyedül akartál maradni, miért házasodtál mégis? Azért kérdezem, mert én is egyedül szeretnék maradni.
2016. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18 év 2 gyerek.

A hiba az az, ha fejjel mész a falnak. A nősülés nem hiba, az annál sokkal súlyosabb. A fiúkat már gyerekként kellene oktatni, hogy hogyan kerüljék el a házasságra vágyó nőket.

2016. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:
Nem értem én se... "Pedig jol elvoltam magamban" - 10 év után egy gyerekkel???
2016. jan. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!