Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok türelmetlen? A párom a kapcsolatunk elején totálkárra törte a nagyértékű autómat, amin nem volt casco, hitelt vett fel, hogy megcsináltassa és de az autó még mindig nem készült el,5 hónapja már.

Figyelt kérdés
Szerintetek jogosan vagyok felháborodva? Nem szakszervízbe vitette, mert ott ránézésre is horrobilis összeget mondtak a javíttatásra hanem egy kisebb szervízben csináltatja ahol lassabban haladnak, na de lassan fél év?! Mi a jó megoldás? Én azt szeretném ha kártalanítana, hiszen hiába az érzelmek, ha emellett egy komoly anyagi kárt okozott nekem és csak húzza az időt..

2016. okt. 25. 13:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
12%
5 hónap nagyon sok. De hogyan törte össze? A saját dolgát intézte, vagy közös ügyetekben ment, vagy ne adj isten csak neked tett szívességet amikor elvitte valahova az autót?
2016. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Együtt utaztunk, és elnézett egy stop-táblát
2016. okt. 25. 13:25
 3/40 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem most mar legyel turelmes ha eddig vartal
2016. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
53%

Menj biztosra, mielőtt megvádolnád, sok esetben a szerelők haladnak nagyon nyögvenyelős módon.

Valószínű sok meló van a géppel, közben többször elrontanak rajta valamit, helyrehozzák, és amikor idejük van, akkor csinálják. Meg lehet, nincs is pénz rá, mert párod nem fizetett még nekik. Ilyenkor ülnek rajta.

Sokminden lehet.

Ismerős szerelő komámnál rendszeresen több hónapot állnak az autók, egyrészt úgy halad mint a tetű, másrészt sok melója van, egyedül van.

2016. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
44%

Ha együtt utaztatok mondjuk közös program keretében, akkor inkább el kellene feleznetek a kárt. És akkor talán nem is tartana 5 hónapig a javítás.


Nekem volt egy barátnőm aki megkért hogy vigyem el szervizbe az autóját, de figyelmeztetett, hogy ha összetörik akkor ki kell fizetnem :) Természetesen nem vittem sehova.

2016. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
81%
Ebben az esetben igen, jogosnak tartom, viszont nem célszerűnek. Oké, hogy friss kapcsolat, de attól függetlenül a párodról van szó... a háborgás nem vezet sehova, ellenben ha annyira fontos az a kocsi (amit megértek), akkor talán inkább segíteni kellene, akár anyagiakban, akár abban, hogy másik szerelőt kerestek. Hosszú távon a párkapcsolat erről szól, hogy a felmerülő problémákat együtt oldjuk meg. Akárki is okozta, nem egymást "sz..rozzuk" meg háborgunk, nem széthúzunk, hanem összezárunk. Felismerjük, hogy a probléma közös, tehát a megoldást is közösen keressük.
2016. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
55%
Sajna, nekem, jó szakember, de nem egy csoda műhelyben, 7 hónap alatt csinálta meg a, mondjuk, majd totálkáros autót. Ezekkel, az a baj, mikor megy az ember, lehet, már előttem van 2-4 ilyen autó bevállalva. Nekem meg is mondta, elviszi, félre teszi és 4 hónapig, biztos nem tud hozzá nyúlni. Viszont, nagy szakszervízhez képest, negyed áron és garanciával dolgozik.
2016. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
28%
Jó kis anyagias párkapcsolat ez, nem lesz hosszú életű.
2016. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
87%
Mi ez a hulyeseg, hogy ha ketten ultek benne, meg kell felezni? Akkor ha viszek 4 utast es benezek valamit, akkor otodoljuk a kart?
2016. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Amikor bementem a Douglasba és levertem véletlenül 1 parfümöt ki kellett fizetnem, hiába volt véletlen.. Ez így működik, hiába nézett el egy stop táblát véletlenül, kárt okozott és szerintem így fair hogy kifizeti. Én fordított esetben ha beülök valaki MÁS autójába akkor százszor jobban vigyáznék rá, hiszen nem az enyém! Egyébként ez kb 2 héttel később történt, miután összejöttünk és szó nélkül felvett egy 10éves hitelt a lakására, hogy kártalanítson. Csak azzal van problémám, hogy a kezdeti lendület után mostmár lassan fél éve nem sikerült pontot tennünk a story végére mert még mindig nincs kész az autó és nem tudom hogy ezt hogyan reagáljam le. Veszekedni nem akarok, viszont szeretném korrekten rendezni. Szükségem van az autóra. Folyamatosan azzal hiteget, hogy kész lesz hamarosan.
2016. okt. 25. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!