Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen közös sportokat űztök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös sportokat űztök a párotokkal?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanra gondolok, amit otthon tudtok csinálni. Van valami jó tippetek, hogy hogy eddzünk együtt?

2016. nov. 3. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=9AXjvTFrzGk


Csak google-t kellett használnom...

2016. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi próbálkoztunk együtt futni, de nem jött össze :D Én elég alacsony vagyok hozzá képest, így neki nagyon nem volt kényelmes az én tempóm, nekem meg túl sok volt az övé. Viszont ő a távom negyedénél már kifulladt, és hazament :D
2016. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: Ennél mi kevésbé vagyunk kigyúrtak, jó ha 3-4 gyakorlatukat meg tudjuk csinálni, nem feltétlen ilyenekre gondoltam.

2.: Hát igen, a futás az bonyolult. :D Azzal most leginkább az a gond, hogy jön a tél.

2016. nov. 3. 16:12
 4/12 Titusztitusz ***** válasza:
Mindketten testépítést csinálunk...Csak annyi a különbség,hogy én természetszerüen "férfias" jellegü testépítést végzek,azaz főleg a karra,vállra,hátra,azaz a felsőtestemre koncentrálom a gyakorlatokat,a feleségem pedig ugyancsak értelemszerűen "női jellegü" testépítést csinál,azaz az alsótestére végzi a gyakorlatokat, lábra,és fenékre...De a testépítő sport iránti rajongásunk lényege ugyanaz:A lehető legjobb formákat kihozni magunkbol,illetve az egészségvédelem...(Természetesen semmiféle mesterséges stimulálószert,vagy étrendkiegészítőt nem fogyaszt egyikünk sem...)
2016. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fitbox.
2016. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kifogás mindig van. :)

Futás, túrázás, síelés, kondi. Tavasz elejétől ősz végéig pedig bringa.

2016. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 6-os...Hű...Egész megörültem annak,hogy van ezen a portálon olyan illető,aki szeret bringázni is...Énis IMÁDOK BRINGÁZNI,sőt,a nejem is,és annak,hogy én nem említettem ezt a remek hobbit,csakis az az oka,hogy az utóbbi néhány évben sajnos nincs időnk kerékpár kirándulásokra...De annak örülök,hogy legalább nektek akkor van...(Az viszont kicsit elszomorító dolog,hogy nincs a jelek szerint ezen a portálon olyan illető,aki mondjuk úszni,meg korcsolyázni is szeretne...Hű...Pedig már vagy egy éve várok egy ilyen illető felbukkanására ezen a portálon türelmesen,de eddig sajnos hiába...)
2016. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor milyen közös sportra gondolsz, ha nem ilyenekre? Akkor zabáljatok chipset :D Most vagy akartok tornázni vagy nem :D Az, h csinálsz 10 dreppet, az nem tornázás xD
2016. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mert csak az a tornázás, ha emelgetem a 95 kilós pasimat, amíg kitartja magát? Nem kevesebbre, hanem egyszerűbbre gondoltam, a chips-zabálás meg nem tudom, hogy jött ide... Az a része jó, amikor tricepszre gyúrnak az ágy szélénél, de a többi csak "cute couple" magamutogatás volt. És a flegma stílusod elég gáz így névtelenül.

Az, hogy felülésezünk meg fekvőzgetünk, baromi unalmas szerintem.

Amit eddig próbáltunk, a görkori, jégkori és futás. A jégkori jó téli sport, de a másik kettő télre nem lesz jó.

Az úszás még tényleg király, de ugye a kérdésem az otthoni sportokra irányult leginkább.

Amilyenekre gondoltam: Kettlebell vagy TRX, ha áldozunk rá egy kis pénzt, ha pedig nem, akkor mondjuk jóga, fegyencedzés vagy valami saját testsúlyos funkcionális köredzés...

Egyéb ötleteket, vagy ezekről való tapasztalatokat várok, nem cute fit couple videókat.

A többieknek köszönöm a választ! :)

2016. nov. 4. 19:17
 10/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, hasznos youtube linkeket is szívesen megnézek! Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag - Csak ez ugye csak egy 8perces hasizom, ehelyett inkább ilyen teljes 1 órás edzővideók érdekelnének.
2016. nov. 4. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!