Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Senkit se bírtam nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkit se bírtam nagyon hosszútávon elviselni, vele meg akár együtt élnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fiatal lány vagyok, 20 alatti, megspórolom a sok felesleges beszólást, tudom, seggemen a tojáshéj :) Mégis úgy alakult az életem, hogy már a 3. komoly kapcsolatomban élek. Az előzőek, bár hosszabbak voltak, valahogy nem tudták úgy kihozni magukat, hogy a másik féllel sok időt töltsek együtt. Az egyikőnknek mindig elege lett a másikból, vagy csak herótunk volt attól, hogy nem foglalkozik az egyik a másikkal éppen.

A mostani párommal pedig kb az elejétől szinte együtt élünk. Tanulás miatt volt így, aztán kiutaztunk együtt külföldre másfél hónapra, majd vissza, és sokszor szinte megszakítás nélkül heteket töltünk el egyikőnknél vagy másikónknál. Nem szoktuk érezni, hogy nagyon kéne a szünet, csak azért tartunk mégis pár napot, hogy biztos ne unjuk meg egymást, meg kell néha külön.. az egész olyan furcsa, hogy hirtelen találtam valakit, akivel így meg tudunk élni egymás mellett. Jelenthet ez jót komolysági szinten? Vagy ne ezekre alapozzak? :)


2016. nov. 5. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő az igazi ;)
2016. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egyáltalán ne is gondolkozz azon, hogy ez minek lehet a jele! Ez olyasfajta dolog, ami most egyelőre tökéletesen beválik nálad és tökéletes komfortban érzed magadat, ami egy kapcsolatban a tökéletes harmónia jele. Szerintem veled is az lehet mint velem, én 19 éves férfi vagyok, és én is érzem magamon az érettségi fokozatok folyamatos kialakulását évről-évre, és te egy újabb szintet léptél ami a romantikus kapcsolataidat illeti.


Azonban véleményem szerint semmiféleképpen ne tégy olyan elhamarkodott kijelentést, hogy "akár együtt is élnék vele." Véleményem szerint ez még pontosan egy olyan dolog, ami számtalanszor változhat az évek alatt, akár egyik napról a másikra. Élvezzétek egymás társaságát nyugodtan, csendesen; amikor pedig eljön az ideje majd gondolkodtok a további fejleményeken.. :) (legalább is én így tenném)


(UI.: a "20 alatti" nem jelenti azt, hogy a seggeden van a tojáshéj neked vagy akár nekem. Rengeteg 25 és 30 közötti ismerősöm kevesebbet tud egy kapcsolat mélységéről mint te vagy én, szóval ne is gondold magadat éretlennek egy ilyen kérdés feltételéhez! :D)

2016. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
kalandozva utazgatva itt aludva ott aludva persze hogy érdekes az élet és repül az idő.
2016. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
10 év múlva kiderül.
2016. nov. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!