Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja élek együtt a párommal (a családommal élünk). Mostanába egyre gyakrabban mondja a párom hogy nrm alszil jól a sok "mütyürtől" azaz a szobraimtól amihez emlékek fűződnek, fényképeimtől stb... mert nagy a zsúfoltság... pedig ezektől otthonos a szobám. Én meg nm szeretném, hogy rideg és üres legyen a szobám. A szekrényemből már kipakoltam, hogy a ruhái elférjenek.

2016. nov. 21. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A te lakásod? Mert akkor jobb, ha elfogadja a dolgokat. Én mondjuk nem hallottam még olyat, hogy valaki a mütyüröktől nem tud aludni, de sokféle ember létezik.

Ha tényleg nagy a zsúfoltság, tegyél el egy-két dolgot, hogy levegősebb legyen a szoba, talán az használ.

2016. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleve kezdjük avval, hogy már ott hibás az egész, hogy a szüleidnél laktok. Gondolom főképp ez az ami zavarja.

És igaza is van, mert ez így nem jó.

Miért nem költöztök teljesen külön albérletbe?

Azért jó, hogy kipakoltál a szekrényedből.. hát hova tette volna a ruháit? :)

Attól, hogy te vagy "otthon", azért neked is kell alkalmazkodni kicsit, ne csak tőle várd el, hogy úgy táncoljon, ahogy neked jó.

Hosszútávon ez így ilyen formában biztos nem lesz jó.

2016. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyáron költözünk, házba költözünk ami a sajátunk. Kérdeztem az nem zavarja, higy a szüleimmel élünk nagyon jól kijönnek és alig vannak otthon.
2016. nov. 21. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd a közös lakásotokat úgy rendezzétek be, hogy mindkettőtöknek tetszen. A saját szobád meg maradhat úgy, ahogy van úgyis nemsokára költöztök, addig bírja ki.
2016. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka aludni kell,nem nézelődni!
2016. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kacatokkal telizsúfolt, és a rideg, üres szoba között van ám átmenet is... én ezt teremteném meg a helyedben: néhány cuccot elpakolnék (persze nem mindet), picit letisztultabbá, "levegősebbé" tenném a szobát, és kész. Szeretném, ha a párom is jól érezné magát, és a jó párkapcsolat nem arról szól, hogy kinek van igaza, hanem arról, hogy mindkettőnknek igaza van... :)
2016. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled utolsó kommentelő de már így is 2x átrendeztem miatta a szobát hogy jól érezze magát, csak a nagyn kedves holmik maradtak meg és ennél többet nem dobék ki.
2016. nov. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!