Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kedves Férfiak! Ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Ti örülnétek karácsonyi ajándéknak egy szupi házi kedvencet? Kis puha szőrös állatkára gondoltam, mint egy nyuszi, aranyhörcsög, tengerimalac.

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 07:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyen kérdésekben, hogy nekem van e energiám, időm, kedvem háziállatot vállalni, neked nincs kompetenciád.
2016. nov. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Kis hálátlan. :)
2016. nov. 26. 07:23
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Erről, minden kép, attól az egy pasitól érdeklődjél.

Van, aki szívből utálja őket, nincs semmi ideje, kedve hozzá. Nekem meg, fél napom, az ilyen szőrmókokkal telik.

2016. nov. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy hülyén írtam. Javítom is: szupi házi kedvencnek* :D
2016. nov. 26. 07:31
 5/32 A kérdező kommentje:
3-as Végre egy értelmes ember, aki értékeli az aranyos kis állatokat! :)
2016. nov. 26. 07:34
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

#5

Azt hiszed, én nem értékelem az állatokat? Még a pókot se ütöm le soha és a legyet is kihessegetem a lakásból, szóval ha valaki, akkor én tisztelem az állatokat. Nem kéne összefüggéseket keresni aközött, hogy valakinek nincs ideje és energiája és az állatok gyűlölete között. Te is valami értelmes ember lehetsz, ha csak úgy kijelented rólam, hogy értelmetlen vagyok, csak mert nem erősítettem meg az ötleted.

2016. nov. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok. Nekem, meg van a helyem, lehetőségem, időm, kedvem, hogy foglalkozzak velük. Egy kis panelba, munka, tanulás mellett nem lenne egyetlen állatom sem.
2016. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%

#7

Az meg a másik, hogy állatkínzás állatot panelban, ketrecben tartani.

2016. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem tartom jó ötletnek!

A pasid gondolom nem egy 8 éves kisfiú.


Ez olyan hiszti, mint a "Hogyan készítsünk el tíz nap alatt egy pasit" filmben a szerelempáfrány.

Meg az a hiszti is onnan ismerős: "ha szeret, akkor örül neki és foglalkozik vele. Értékeli a cuki kis szőrmókokat!"


Inkább vegyél neki valami közhelyes apróságot!

Egyébként kíváncsi lennék a fejedre, te mennyire örülnél két afrikai óriáscsigának vagy nyílméregbékának, mert szerintem meg ők cukik.


N

2016. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudnám, mi alapján javít a telefon, hogy a veszítsünkből készítsünk lett, de gondolom érthető.
2016. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!