Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jó döntést hoztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntést hoztam?

Figyelt kérdés

19éves egyetemista vagyok. Van egy barátom pár hónapja. Különböző problémák miatt úgy döntöttünk, összeköltözünk hamarosan. Ez tűnt akkor a legjobb megoldásnak.

De már nem tűnik jó ötletnek.

Mert nagyon félek attól, hogy nemlesz pénzünk, nemtalál ebbe a városba munkát ahová költöznénk, az én családom se tud kettőnket eltartani, iskola mellett sok keresetem nekem sincs. Épp ezért úgy döntöttem, hogy ezt mégse akarom. Megmondtam neki, hogy először spóroljunk pár hónapig, és aztán ha minden rendbe lesz köztünk(utóbbi időbe sokat veszekedünk), akkor aztán összeköltözhetünk.

Szerintetek jó döntés volt ez? Mert kezd bűntudatom lenni. De hát féllek így belevágni...hogy alig van pénz egyenlőre, és stabil munka sincs. De így végre együtt lehettünk volna...mert elég keveset lehetünk együtt mióta járunk, ez szinte távkapcsolat. Ezért is vágytam arra, hogy minden nap mellette keljek, vele lehessek bármikor. De úgyérzem pénz nélkül ez nehéz lenne nagyon. De ez így akkor továbbra is távkapcsolat lesz, amit már nem nagyon bírok.


2016. dec. 11. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen döntöttél.
2016. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Inkább még pár hónap távkapcs mint pénz nélkül a bizonytalanságba, képes tönkretenni a kapcsolatot, hisz ráadásul most építetek fel egy saját háztartást, kiadás az elején, nehéz pénzzel is, hát még ha nincs.
2016. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pénztelenség, a kilátástalanság jobban leszedálta volna a kapcsolatotokat, mint most ez, hogy keveset találkoztok.
2016. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!