Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntést hoztam? Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntést hoztam? Volt már erről egy kérdésem. Többi lentebb! És erről volt már kérdésem csak akkor más volt a lényege.

Figyelt kérdés
Lényegében egy pletyka miatt a barátnőm anyja nem kedvel, sőt megutált nagyon. Mivel a munka helyén egy szomszédom lepocskondiázott engem s családomat is. Nos mivel ez kiderült én mindezt a pletykás nőnek a szemébe mondta (hogy miket mondott pletykált). Természetesen mindent letagadott. Mivel kérdezte, hogy ki mondta nem akartam, de meg mondtam „a barátnőm édesanyja” erre azt mondta ő nem is ismeri és majd megkeresi. Most tartok attól, hogy ebből az egészből a barátnőnek lesz meg a cirkusz mivel az anyja őt fogja felelősségre vonni amiatt, hogy mindek mondta el ezeket a dolgokat. De viszont ezt tisztázni kellett, mert emiatt a nő miatt sírt a barátnőm több éjszakát is át és azért családomról is mondott nagyon rossz dolgokat!
2016. dec. 4. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

ÚÚÚÚj élet váááár fejelccs el mindeent

Mindeeent ami fáááááááj jövőőőőd fééééééééényesen jó' tudod!


Há' régóóóóta rágyütttté, búdóg élet ráááád, csak bárátok köszt vááááár!


*din din din*


#Kérdező


Mi volt ez a szappanoperás kérdés amúgy...?

2016. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, hogy jó tettem-e, hogy a pletykás nőnek megmondtam a szemébe a dolgokat és hogy fogja vissza magát de nagyon. Csak félek attól, hogy a barátnőmet az anyja meg fogja taposni amiért elmonsta nekem ki is pletykált
2016. dec. 4. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a verzió nem lehet, hogy a barátnőd anyukája úgy adja elő a "fantáziáit", mint hogyha azokat mások mondták volna neki? Nekem van ilyen rokonom, én tudom róla, hogy ilyen, de aki nem ismeri annyira, mint én, az simán komolyan veheti azokat a dolgokat, amiket előad.
2016. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsi az esély erre. Mert olyat mondott "vissza" a barátnőm amit csak én és ő láttunk. Például: mikor jöttünk, mentünk, hol voltunk. Mivel a pletyis nő a szomszédunk ezért ő ezeket a dolgokat látta.
2016. dec. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!