Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Voltál már szerelmes a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerelmes a párod mellett?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy jól működő, alapvetően MINDKÉT fél számára kielégítő párkapcsolatban / házasságban előfordulhat olyan, hogy az egyik fél másba is szerelmes lesz? És mindez egy hosszú kapcsolatban (akár 30-40 év) több alkalommal, különböző emberekkel is előfordul? Mert ilyen a jelleme? Nem feltétlenül lesz belőle megcsalás, max flört.

Éltetek-e már át vagy ismertek ilyen helyzetet, esetleg Te magad is úgy érzed, hogy ez benned lehetséges?



2016. dec. 13. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kevered a vonzódást a szerelemmel. Nem ugyan az a kettő.
2016. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez előfurdul,akkor annak a kapcsolatnak már nincs sok értelme...zárd le és esetleg próbald meg azzal akibe bele szerettél..
2016. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Voltam már szerelmes másba, rövid párkapcsolat mellett. Szakítottam a párommal, nem birtam vele lenni úgy, hogy mást szeretek.

Elképzelhetőnek tartom, hogy ez hosszú párkapcsolatban is megtörténhet velem.

N

2016. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: szerelmes voltál a párodba, amikor szerelmes lettél másba?
2016. dec. 13. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 nem
2016. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem szokott lenni ilyesmi sajnos, nagyon utálom is ezt a dolgot..

De soha nem csalnám meg a páromat, és nem is csaltam meg soha, magamban kell ilyenkor mindig helyre tennem ezeket.


Ezek ilyen kis plátói féleségek, tehát én azt tudom, hogy ez nem szerelem, hanem vonzalom, de nem akarnám pl a másikat férjemnek vagy páromnak vagy ilyesmi. (A plátói szerelem számomra nem igazi szerelem, pont az illúziója miatt marad az csak illúzió)


Első hosszú kapcsolatomban vagyok egyébként ( 5 év).

Egyszer egy fiú haverommal fordult elő, akivel ugye eleve közös hullámhosszon vagyunk barátság révén ( külsőre egyáltalán nem az esetem egyébként), érdekes volt.


Azért gondolom, hogy nem szerelem, mert a szerelem lenne, akkor minden áron őt akarnám az életembe, stbstb de nem így van,ez inkább erős vonzalom ( nagyon erős vonzalom) volt. :)


A párommal kiegyensúlyott a kapcsolatom, szeretem, (de nem égek mellette), viszont szeretnék vele tervezni hosszútávon. Így ezekt mindig észben tartom, milyen hosszú távon gondolkodok.

25N

2016. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem, ezek általában csak vonzalmak. Valami hiányzik a "párodból", ami benne megvan. :) Nem lehet két embert szeretni szerelemmel.
2016. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, ilyen helyzetben vagyok.

a srácnak van bnője, de egymásba szerettünk.

értésére adtam, h. immorálisnak tartom ezt a háromszöget és döntsön.

2016. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!