Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináltok esténként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok esténként, munka után vagy mondjuk egy hétvégén?

Figyelt kérdés
Hogy telik egy átlagos estétek? Mióta életek együtt és hány évesek vagytok?

2016. dec. 27. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mostmár sajnos csak azzal telik, hogy nem foglalkozik velem és órákon át az xbox-on játszik. Munka után is meg hétvégén is. Hiába szólok neki, hogy rosszul esik és semmit sem vagyunk együtt, sajnos úgy érzem mindig, hogy neki az az első, én a második.
2016. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vacsizunk, beszélgetünk, kicsit pihenünk (ami váltakozik, vagy mindenki elvan magával a saját kis gépe előtt, esetleg elmegyünk moziba, mostanság a karácsonyi vásárokba, vagy nyáron mondjuk simán a városba sétálni, fagyizni, ilyesmi egyszerű kis programokkal), elalvás előtt meg megnézünk egy részt az aktuális sorozatunkból. Valamikor hangulattól függően beiktatunk két "esemény" közé egy szexet is.
2016. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen későn csak lehet, megyek haza a munkából. Utána dolgozok, vagy netezek a számítógépen, és alvás. Szigorúan szex nélkül. Hétvégén, csak a telefonom vakargatom, mert nem férek oda a gyerekektől a számítógéphez, és melózni sem mehetek. A mostani pár hét maga a kínzókamra. Ja és néha van egy kis veszekedés is, de nem sok, mert nem akarunk szólni egymáshoz, csak ha elkerülhetetlen.

20-38-38

2016. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, átérzem, kísértetiesen hasonló a helyzet nálunk is...
2016. dec. 28. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:

mesélnél róla, kérdező? mitől ilyen negatív a dolog?:(

mi kis beszélgetés után gép előtt ülünk egymás mellett (őjátszik, én netezek, filmezek és chatelek), sorozatot nézünk, kajálunk, aztán lefekvés előtt valamivel összebújunk az ágyban és megnézünk még egy sorozatrészt általában. néhány hetente csinálunk programot, de messzire nem szoktunk menni, inkább otthon pihenünk. hétvégén ugyanez, plusz bevásárlás együtt. én néha találkozom a barátaimmal, őaz övéi messze laknak, szóval neten tartja velük a kapcsolatot (ez is rendszeres, hetente többször 2-3 óra, amibe engem is bevon)


24n

2016. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Igazából teljesen elhidegültünk egymástól, annyira, hogy alig beszélgetünk, ha igen, akkor is többnyire a gyerekről vagy a kutyáról. Gyakran összeveszünk csipcsup dolgokon, állandóan feszült a légkör. Próbálok beszélni vele, de homokba dugja a fejét. Szex hónapok óta alig van, legalábbis kettőnk között...

2016. dec. 29. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg hasonló a helyzetünk, de félelmetesen.

Te a feleség vagy?

2016. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a feleség vagyok.
2016. dec. 30. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!