Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néznek, vagy csodálkozna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek, vagy csodálkoznak a csajok, ha egy 31 éves férfi igaz már külön él, de egyenlőre egy ingatlan (nem mozdítható) lakókocsiba megy haza esténként munka után?

Figyelt kérdés
Van rendes munkám, autóm is, de vettem 800 ezer ft-ért egy nekem megfelelő lakókocsit, és ha van nő, oda jöjjön velem. Albérlet nincs a közelben, meg egyelőre nem is költenék rá, majd pár év múlva ha összejön egy kis 7-8 milliós 2 személynek megfelelő panellakás ára, akkora oda mennék. Ha mondom a nőnek, hogy oda jöjjön velem, csak néznek, vagy viccesnek találják. Persze aztán van olyan nő, aki örömmel jön. Csak manapság nem nagyon divat az ilyesmi. Pedig van benne zuhanyzó, kis konyha, nagyágy, nagy tv. Internet nincs.
2016. jún. 30. 18:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha egyébként szimpatikus a pasas, egy ideig( 3-4 év) elmennétek vele oda?
2016. jún. 30. 18:39
 2/8 anonim ***** válasza:
xdddddd
2016. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert télen megfagynánk. Egyszerűbb lenne közös albérlet.
2016. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én nem mennék el, a filmekben is a lakókocsis emberek a sorozatgyilkosok:)
2016. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem érezném magam biztonságban egy lakókocsiban.
2016. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Komolyan mondod? ***** válasza:

Hát először biztos szokatlan lenne. (nem laktam még lakókocsiban)


De ha tényleg szimpatikus a pasi, akkor miért ne?!

2016. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na én ,,még" nem vagyok sorozatgyilkos. De mivel lakókocsim van, így csak idő kérdése. :D
2016. jún. 30. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami hasonlót tervezek, minek gazdagítsak valaki mást albérléssel? Lakást fenn tartani meg nekem most nem éri meg egyedül. Aztán meg amúgy sem lakást szeretnék hanem házat...
2016. júl. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!