Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés. Vajon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés. Vajon nem szeretné?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt a barátommal. Szinte már most is együtt lakunk. Neki van egy saját lakása én otthon lakom még. Nekem már nagyon kényelmetlen lenni mert ingazo vagyok. 7 napból 5 napot biztos nála alszom. Igényli is. Hétvégén együtt vagyunk nála. Már szinte tényleg ott lakom. Van kulcsom polcom. Vásárolni is szoktam. Csak még nem mondta hogy rendesen igazából lakjunk együtt. Neki gondolom így jó. Első saját lakás stb. Csak nekem nagyon kényelmetlen már. Rá kérdezni nem akarok mert az ő lakása.

Meddig várjak? Szóljak? Én laknek nála. Nagyon szeretem. Nyilván anyagilag is benne lennék. Amúgy minden tökéletes. Külföldi nyaralast tervezünk stb.

ő 29 én 27.

Dolgozunk.


2017. jan. 26. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha részedről elérkezett az ideje, üljetek le, és beszéljétek meg. Mivel úgyis sokat vagy nála és kulcsod is van, lehet, hogy neki ez még nem jutott eszébe.
2017. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Részemről Igen. Már nem vendégként tekint rám. Magamtól ugyan úgy elmosogatok csinálok vacsorat stb.ha megyek aznap bevasarolok. Csak ugye haza még nem oda megyek. Van a héten 1-2 nap amikor itthon alszom. Már furcsa is.

ruhaim cuccaim össze vissza.

2017. jan. 26. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy év után szerintem nyugodtan elmondhatnád neki, hogy így gondolod. Ha még nem áll készen, akkor aludj többet otthon.
2017. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden tökéletes, kivéve, hogy az egyik legfontosabb kérdést nem mered(?) vele tisztázni.

Szerintem teljesen normális volna, ha megkérdeznéd, bejelentetnéd, hogy akkor most idehozod minden cuccodat, mert ez így kényelmetlen, értelmetlen.

2017. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!