Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok mennyi idő után lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi idő után lett téma az összeköltözés a párotokkal? Dolgoztatok mind a ketten már, vagy csak az egyikőtök?

Figyelt kérdés

Lehetőség lenne, az albérletek nem olyan drágák felénk.

26 N


2017. jan. 26. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Mi fèl èv után költöztünk össze, azóta is együtt vagyunk. Ennek már 12 éve.

Akkoriban csak a párom dolgozott, én a suli mellett diákmunkáztam.

2017. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kb 2-3 hónap után, én albérletben laktam, ő meg otthon és mindketten dolgoztunk.

25N

2017. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 nap után összeköltöztünk, mindketten dolgoztunk.
2017. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, fél év-egy év jó idő, de 2-3 év sem késő, ez a kapcsolat erősségétől is függ.
2017. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4 hónap után, mindketten dolgozunk


27F 25N

2017. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 év után költöztünk össze, de már előtte is mindketten dolgoztunk, csak nem akartunk összeköltözni. Anyagilag nem volt akadálya, nekünk így volt jó. Egyébként tíz percre laktunk egymástól.


Egy éve élünk együtt. Most tervezünk venni egy közös nagy lakást.


25L

2017. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az ember már onnalo eletel el tehat dolgozik es nem a szulei nyakan el mint sok fiatal akkor akar 1 honap utan is ossze lehet koltozni, en is ugy koltoztem ossze a parommal kb 1 honapja voltunk egyutt hiszen lakva ismered ki igazan.

Rengeteg olyan par van akik evek ota egyutt voltak osszekoltoztek es nem ment nekik utanna.

Szerintem ha mindketten dolgoztok mindenkeppen koltozzetek ossze,baj nem lehet belole

2017. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi egy éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk, már felnőttként ismerkedtünk meg, szóval vettünk egy közös lakást, mellé a sajátjainkból egyet eladtunk, egyet megtartottunk
2017. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már a legelején beszéltünk róla, a távolság miatt fontos volt. 3 hónap után költöztem ki hozzá németbe.

Akkor csak ő dolgozott, dolgozik mai napig, 1 hét múlva állok én is munkába.

2017. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A tényleges találkozo után már 1 honappal mondogattuk, és bö négy hónap után kijöttem (Svájc).

Ö egy ideje már kinn dolgozik, én munkát keresek.

2017. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!