Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elköltözésem ellen semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözésem ellen semmit nem tesz?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt.2,5 éve együtt is lakunk. 3 hete bejelentettem hogy hamarosan elköltözött mert nem akarom ezt a kapcsolatot így ebben a formában folytatni. ( nem foglalkozott velem és önző volt) szóval azután hogy közöltem vele hogy hamarosan elköltözött semmit nem tett azért hogy marasztaljon. Hozott virágokat meg írt pár SMS-t de kb ennyi. Pedig úgy voltam vele hogy ha akar és tud változtatni akkor talán meg tud győzni de nem is próbál.
2017. febr. 7. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mit szeretnél mit tegyen? (Most ezt komolyan kérdezem!)
2017. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha elméletileg szerelmes a férfi akkor nem hagyja ilyen könnyen hogy a párja elköltözzön
2017. febr. 7. 23:25
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem egészen értem a problémád. Bejelentetted, hogy elköltözöl (gondolom szakítasz is), mégis mit kellene tennie? Térden állva könyörögni, hogy mégis méltóztassál már vele maradni? Tudomásul vette, hogy vége. Talán ha nem így akarnád változásra bírni, lehet több sikered lenne vele.

A kérdéstől függetlenül: néhány nő gondolkodását tényleg nem értem. Szakít a barátjával, de elvárja, hogy a srác még fusson utána, hátha meggondolja magát, de ne is nagyon, mert akkor meg miért nem bírja megérteni, hogy vége kettejük között mindennek. Áhhh...

2017. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdezo,

te megmondtad neki,hogy mit szeretnél,várnál el tole? Csak mert engem például zavar,ha valaki nem osztja meg velem a problémát,és elvárja,hogy gondolatolvasot játszak. Vagyis egyszerubben, számára egyértelmu volt, mit vársz a maradásért cserébe?

2017. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
"Ha elméletileg szerelmes a férfi akkor nem hagyja ilyen könnyen hogy a párja elköltözzön" Ugy van! DE!!! Ha elméletileg szerelmes a nö akkor nem ad ilyen ultimátumot!!!!!!!
2017. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Itt még ultimátum sem volt adva...
2017. febr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen bénán kommunikálsz, akkor az se lepne meg, ha valójában az se lenne igaz, hogy nem foglalkozott veled és önző volt. Lehet, hogy folyton veled foglalkozott, csak nem úgy ahogy te szeretted volna, és ő volt a világ legnagyvonalúbb embere, csak nem abban amiben te szeretted volna. Te meg közben azt vártad, hogy találja ki magától, hogyan jó neked veled foglalkoznia és hogyan jó neked nagyvonalúskodni.
2017. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagyis? Kedves utolso? Nem egymashoz valok.... tehat jol tette akkor hogy szakitott... gondolom ezzel ezt akartad mondani. Mert a levegobe kialtott talalgatasoknak amit ugy irsz le hogy tuti az az igaz vegtelenul bena gagyi es idiota probalkozas...
2017. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8: kérdező jelenleg senkihez sem való. Alkalmas pár neki csak egy gondolatolvasó férfi lenne, ha ilyen létezne, dehát nem létezik.


Kérdezőnek nem az a legfontosabb megoldandó feladata, hogy szakítson vagy ne, hanem hogy megtanuljon kommunikálni.


Elolvasna egy-két könyvet, eljárna valami ilyen témájú csoportba, beszélgetne jó kapcsolatban lévő emberekkel, már jóval előrébb volna. De még ezzel is előrébb van, hogy itt gyk-n megkérdezte. Őt nem féltem, mert úgy tűnik hajlandó tanulni. De az furcsa, hogy neked eszedbe sem jutott, hogy fejlődni is lehetne.

2017. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát bazzeg, te akartál elköltözni, akkor meg mi a bajod? Én se tartanálak vissza, ha akarsz menj.
2017. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!