Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a pasitok Social Justice Warrior lenne?

Figyelt kérdés
Szabadideje nagy részét a neten töltené, ahol különféle blogokon, fórumokon, és közösségi oldalakon harcolna a melegek, leszbikusok, biszexuálisok, transzneműek, nők és színesbőrűek jogaiért.

2017. febr. 9. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálja élőben.
2017. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Kanapéhuszár magyarán? Nevezhetük szépen, angolosan, az akkoris csak kanapéhuszár. Ha tenni akar valamit, ne csak tőlem várja el, hogy főzzek, takarítsak, hanem tegye meg ő is kérés nélkül, ezt sokkal többre értékelném.

A tettek többrt mondanak a billentyűütögetésnél :)

2017. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nevetséges amit a legtöbb sjw művel, köszönöm abból nem kérek. Én is egyenlőnek tartok minden embert és úgy is kezelek mindenkit, de valahogy mégse érzek késztetést hogy vicceken meg értelmetlen apróságokon sértődjek be és támadjak le mindenkit aki nem ért velem egyet.
2017. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha a szabadidejének csak kisebb részét töltené ezzel, annak nagyon örülnék. Üditő változatosság lenne az általam ismert sok homofób, xenofób, antiszemita, rasszista, szexista és mindenféleista férfi után.
2017. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha social justice warriorként utal magára, akkor felejtős. Azt gondolnám, hogy az egóját akarja fényezni, és ha erről van szó, semmi se szent neki.
2017. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Liberális vagyok de az SJW-ktől az ég óvjon engem. A java pont olyan agy mosott idióta, mint a velük szembenálló túlzott konzervatív oldal.
2017. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
gáz.
2017. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Ez nekem új...

Ő a fantactic fourban,vagy a justice league-ben tag?:D

2017. febr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Elszaladnék az ellenkező irányba. Hipokrita, ostoba banda, kb. egy szint a neonácikkal.
2017. febr. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!