Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha az, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha az, akivel együtt éltek több százerezer forinttal meglopna, és utána megbánást tanusítana, de kikérné magának, hogy felhánytorgassátok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Nehéz úgy meglopni valakit, ha közös a kassza, márpedig nálam ez alapfeltétel
2016. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Már pedig ha együtt akarna maradni velem ezek után, akkor felhánytorgatnám ahányszor csak tudom.
2016. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Első körben feljelenteném, aztán lehet reklamálni a sitten, hogy nem volt ez olyan nagy dolog...

Feljelentés után természetesen kivágnám az összes cuccával együtt, szóba sem kerülne, hogy nekünk bármi közünk legyen egymáshoz ezek után.

2016. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Úgy beszéltük meg amikor összeköltöztünk, hogy az albérlet felét én fizetem , a felét ő, a kaját ugyanígy, de már ott tartunk, hogy az egész albérletet én fizetem, és hitelbe vertem magam emiatt. Zálogba adta a tudtom nélkül a nagymamámtól kapott ékszereimet,amit később bevallott plusz levett szó nélkül a bankszámlámról százerer forintot, amire úgy jöttem rá, hogy amikor megjött a fizetésem, akkor 100 ezerrel kevesebb volt a számlámon. Először tagadta, de azután bevalotta, hogy ő volt. És én húzzam meg magam?
2016. dec. 19. 15:04
 5/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már egy fillérem sincs, hogy elköltözzek.
2016. dec. 19. 15:05
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Mégis mire kellett neki annyi pénz?

Ez elég gáz, nem elég, hogy pénzt vett le, de ékszereket adott zálogba..

2016. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell meghúznod magad!

Nehogy még ő legyen felháborodva, hogy meglopott!

2016. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem dobtad még ki?

Nem 1 húzása volt, bár annyi is sok lenne.

2016. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2016. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én költöztem hozzá albérletbe, ő van jóban a tulajdonossal, én csak annyit beszélek velük, hogy átviszem a pénzt. Ő már 6 éve itt lakik én pedig másfél éve. Szerintem nekem kéne elmenni, ha úgy alakul, amit szemétségnek érzek, mert én fizetem a lakbért. Mindegy, mindent megteszek, hogy elszakadjak innen, és ezentúl kétszer is megfontolom, hogy kiben bizzak meg. Ha pedig eltűnne a bankszámlámról pénz, akkor szó nélkül megyek a rendőrségre.
2016. dec. 19. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!