Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha már van egy közös gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már van egy közös gyerek és mikor összekaptok valamin a párotokkal ti mit szólnátok ha a fejetekhez vágná mindig, hogy ő tart el titeket?

Figyelt kérdés
Én csak 90 ezret kapok most, hogy GYED-en vagyok, a párom meg dupla ennyit. Mikor valamin összekapunk mostanában mindig a fejemhez vágja, hogy inkább örüljek, hogy ő eltart minket. Gondolom nem sejtette, hogy ennyibe lesz egy gyerek, pedig tényleg nem veszünk plusz dolgokat neki meg biztos rossz neki, hogy én egész nap otthon vagyok ő meg mindennap reggeltől estig dolgozik. Már nagyon rosszul esik és hiába mondom neki, hogy fejezze ezt be annál rosszabb.

2017. febr. 14. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

akkor legyen csere, maradjon ő a gyerekkel, nevelje te meg elmész dolgozni azt fordul a kocka -.-

elég nagy idiótának tűnik...


23F

2017. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sikerült egy öntelt bunkóval családot alapítanod.

Mit lehet ilyenkor tenni? Esetleg elmagyarázni neki, hogy ő is vállalta, hogy legyen gyereketek, tudhatta volna, hogy ez lemondással jár. Meg lehet mondani, hogy az ő részéről csak pénzbe kerül, neked viszont az idődet is elveszi túl azon, hogy bizony neked is rengeteg bevételed kiesik. Bár ahhoz, hogy ezt megértse, némi agy is kéne, ami neki nincs.

Minden esetre a helyedben átgondolnám, hogy tényleg ezzel a tuskóval akarom-e leélni az egész életemet...

2017. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ekkora kín, hogy a saját gyerekéről gondoskodni kell, akkor nyugodtan megfoszthatod ettől a kellemetlen érzéstől. Válj el tőle, aztán nem kell benneteket sem eltartania, sem a gyerekkel nem lesz több gondja.
2017. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

De, el kell tartania a gyereket később is, erre van a gyerektartás.

És ha ő eltart titeket, akkor gondolom, egy fillért nem kell beleadnod a gyed-ből és a csp-ből a közösbe, ugye? Mert ha az a 105 ezer is kell a megélhetéshez, akkor NEM ő tart el titeket. Mindketten hozzájárultok, csak összegben nem ugyanannyival.

Cserébe te otthon dolgozol többet, ingyen.


Ne hagyd magad, csapj oda az asztalra!

Szó nincs arról, hogy eltartott lennél.


A másik lehetőség, hogy gyerektartást fog fizetni. Ebből válogathat.

2017. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is hasonló volt... állította hogy én költök el a fizetéséből 100ezret. 1 hónapon keresztül írtam minden kiadást és blokkal együtt raktároztam. Kiderült, hogy 30ezret költöttem el abból én a gyerekre, 10ezret együtt 60at pedig ő. Na azóta csendben van..
2017. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én közölném vele, hogy hiba volt egy ekkora tuskóval összekötni az életemet. Visszamennék dolgozni, elválnék, vagy ha csak a pasid, akkor szakítás. Ő meg lehetne vasárnapi apuka ha akar, ha már ekkora teher neki a család. Pedig gondolom ő is ugyanúgy akarta vállalni mint te. Vagyis remélem, hogy terveztétek a kicsit, és nem csak becsúszott. Tudod amikor becsúszik a gyerek, sok pasi érzi úgy, hogy a barátnője belekényszeríti az apaságba, mert ugye a nő dönti el végső soron, hogy marad a gyerek vagy nem, mivel az ő testében van.


Ez az én tartalak el szöveg érzelmi zsarolás. Bármikor bármiért a fejedhez vághatja. Sajnos pont olyan pasiknak szültél gyereket aki erre hajlamos. Én nem maradnék ilyen emberrel, az is biztos.


Nem sokat tehetsz. Vagy tűröd a megalázást, vagy lépsz. Amúgy nem tudom, mégis mit képzelt? Egy gyerek rengeteg pénzbe kerül... Azt hitte ingyen van vagy mi?

2017. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer eljátszhatná, mondván "kicsúszott", a második után fognám a gyereket és húznék a p_csába egy ilyen bunkó paraszttól, ha már voltam olyan hülye, hogy gyereket szüljek egy ilyen nyomoréknak, aki a saját gyerekétől sajnálja a pénzt.
2017. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

#6: Csak egy aprócska megjegyzés.

"Tudod amikor becsúszik a gyerek, sok pasi érzi úgy, hogy a barátnője belekényszeríti az apaságba, mert ugye a nő dönti el végső soron, hogy marad a gyerek vagy nem, mivel az ő testében van."

Csak azt felejti el minden pasi, hogy ő is felelős a tetteiért. Ha én nem akarom, hogy becsússzon a gyerek, akkor felhúzom azt a nyamvadt kotont. Persze, nyafogni könnyebb, hogy úgy nem jó, meg inkább kihúzom időben, d ez esetben ő maga döntött úgy, hogy nem baj, ha becsúszik egy gyerek Innentől kezdve nem lehet azzal előhozakodni, hogy ő miért nem dönthet a gyereket illetően. Mert bizony döntött azzal, hogy nem húzott gumit.

(Azzal se hozakodjunk elő, hogy az kényelmetlen, védekezzen inkább a nő, mert garantáltan jóval nagyobb macera a női fogamzásgátlás, mint a férfi.)

2017. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy az ilyen fogyatékos mit gondol, amikor eldönti, hogy teherbe ejti a feleségét? Hogy majd jön a jó tündér és eltartja a nőt helyette? :D
2017. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!