Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti együtt maradnátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha kiderülne mondjuk egy jó 10 éves házasság után, ami jó és jól érzitek benne magatokat, esetleg van már 1-2 gyerek is, hogy a párotoknak (férj) van egy 10 éves (körüli) gyereke, akiről ő sem tudott alapból, hogy létezik?


(mondjuk csak 1-2 hónapja kereste meg egy exe akivel pár hónapot volt együtt)


Megtartható lenne ugynaz az idill, mint eddig vagy sem?

Vagy együtt tudnátok maradni vele?

Bárki írhat, de főleg olyanok válasza érdekelne, akik azt az elvet vallják, hogy gyerekessel nem kezdenének és ezt a kapcsolatban is leszögezték az elején. Így is indultak valóban, hogy a férfi lezárta az előző kapcsolatát, valóban nem tudta, hogy az exe terhes.

A kérdés elméleti, érdekelnének a válaszok.

köszi



2016. dec. 15. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Én együtt maradnék vele.

Biztos lesokkolna de ezért nem dobnék félre egy jól működő házasságot.

2016. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha házasság előtt történt, és nem volt megcsalás, akkor igen.

Másrészt exek 10 év után nem kerülnek elő csak úgy a semmiből, mert ha kell a gyerektartás, akkor már jóval előbb kopogtat, ha 10 évig hallgatott, akkor meg nem kerül elő. Ebben az esetben valószínűbb lenne, hogy inkább a gyerek kíváncsi az apjára.


Ha a kapcsolat elején félrelépett, és ez így derül ki, akkor egészen más a helyzet.

2016. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez miért lenne válóok. Ő sem tudott róla, és ez valószínű nem az ő hibája, hanem az exé, aki nem szólt. Persze, zavaró lehet, de ezért hülyeség lenne eldobni egy jól működő házasságot.
2016. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hiába szögezem le h nem kezdek gyerekessel ha a pasinak van de nem tud róla ...

ez nem a pasi hibája h az exe megtartotta a gyereket és nem szólt neki ...


de mivel az ex csak 10év után jelentkezett h hoppá van egy plusz gyereked is

így szerintem megmaradna a kapcsolat hiszen a pasit is lesokkolja a hír nem csak engem

az h merre fele változik azt nem tudom mert ez azért sokkal több mindenen múlik

pl h az ex mit akar kezdeni ezzel a helyzettel

gyerektartást akar e láthatást vagy ránksózni a gyereket vagy mit ...

de az is kérdéses h a pasi mit akar majd - tartani akarja a kapcsolatot vagy sem akar e anyagilag beszállni a gyereknevelésbe

és h én mit kezdek a helyzettel

és persze a gyerek ! a legfontosabb tényező ebben

ő vajon mit akar ???

2016. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10 éve vagytok házasok és a férjednek van egy 10 év körüli gyereke akkor az valahogy csak megcsalásból született, nem?? Gondolom nem egyből ugrottatok a házasságba bele..

Egyébként hogyha biztos lennék benne, hogy nem volt megcsalás és a férjem sem tudott arról a gyerekéről akkor nyilván megértem, hogy nem tudott nekem sem szólni.

Bár az elején biztos nagyon furcsa lenne de nem válnék csak ezért.

2016. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem megcsalásról, hanem előző kapcsolatról van szó, és tényleg nem tudott róla a másik fél sem, akkor ez nem lenne válóok. Persze biztos lenne hullámvölgy, hiszen ez hatalmas sokk mindenkinek, de nem gondolom, hogy a kapcsolatunknak rá kéne mennie. Valószínűleg támogatnám is, hogy tartson kapcsolatot a gyerekkel, ha kölcsönösen kíváncsiak egymásra.

Bár mondjuk, ha csak azért jelent meg a nő, mert hirtelen pénzt akar, az igen erős konfliktust szülne, de bízom benne hogy túlélnénk.


Az persze, ha megcsalásról volt szó, esetleg csak nekem új az infó, mert a férjem tudott róla, az már más kérdés. A pontos helyzettől függően döntenék, de megzuhanna a bizalmam minden esetben, az biztos.

2016. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

10 éve házasok, akkor nyilván nem 10 éve ismerik egymást. Ha 10 éves a gyerek, akkor azért elég nehezen jön ki a matek úgy, hogy a férj hűséges...


De én pl. közel 8 éve ismerem a párom, tehát ha most előbukkanna valaki egy 10 éves gyerekkel, akkor mindketten roppantul meglepődnénk, de szerintem menne minden tovább, mint eddig. Engem az sem zavart volna, ha akkor tudom, hogy van egy gyereke, amikor összejöttünk.


Idill? Nem amerikai romkom-klisékben élem az életem. Csodálatos társ és biztos jó apa lesz, ha majd odajutunk. Sosem veszekszünk és nagyon boldogok vagyunk együtt, de nem hívnám ezt idillnek. Szerintem ez a normális párkapcsolat két érett felnőtt közt. És ebbe beleférne egy gyerek is.

2016. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit számolj utána, mert nem mindegy, hogy megcsalásból született vagy sem. Előbbit nem bocsátanám meg.
2016. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!