Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ti férjetek is ennyire hanyag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti férjetek is ennyire hanyag?

Figyelt kérdés
Tegnap este ült a konyhába miközben én mosogattam, ezzel nincs is gond de számomra igen hogy reggel amikor felkeltem a mosogatóba két szennyes mikro edény amiben ebédet vitt, nem arról van szó mert ma is mosogatok de tegnap este is kivehette volna a táskájából. Néha úgy érzem magam mint egy bejárónő!
2017. febr. 22. 10:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
A mosogatógép erre megoldás lehet ;)
2017. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Neki említetted? Mert úgy lenne foganatja...

Egyébként én magam szoktam elkövetni hasonló hibákat, sokszor mosogatás után veszem észre a gyerek táskájában az ebédhordó edényeket, de nem zavar különösebben, a következő mosogatáskor sor kerül rájuk.

2017. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem említettem mert elment dolgozni én pedig táppénzen vagyok és később keltem fel.
2017. febr. 22. 10:53
 4/35 anonim ***** válasza:
45%

Nem a ferjem, de nem en vagyok az egyetlen kettonk kozul, aki mosogat egyreszt, masreszt ilyen aprosagokon en keptelen vagyok felhuzni magamat, hogy 1-2 dolog a kovetkezo mosogatasra marad.

Mindenesetre ha zavarna, raszolnek, hogy legyszi legkozelebb rogton pakoljon ki miutan hazaer.

2017. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
4%

Mondjuk mivel ő viszi haza a pénzt és hajt hajt,hogy te kényelemben élj és mereszd a kis p...ncidat,mondjuk lehetne benned ennyi,hogy ilyen apróságot elnézel neki,mert gondolom hajt teper a melójában amit megfizetnek,hogy te mehess kozmetikushoz,manikütöshöz,mehess plázázni,mehessetek luxus wellneszre,utazgatni.

Gondolom ezeket azért szereted és jól esik,plusz étterembe járni.

Tudod ezt a pénzt valakinek meg is kell keresnie,tudod munkahelyen.Lehetne benned némi empátia is,neked ennyia dolgod most,hog otthon rend legyena csilivili konyhádban ami fullosan van berendezve gondolom én.

Nyilván nem direkt felejtette el.

Ő a pénzt keresi neked a dolgod a háztartás ennyi.

2017. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom amugy mibol jott az le barkinek, hogy a kerdezo csak otthon ucsorog 0-24 :D Szabadsagrol, szabadnaprol stb nem hallott senki?
2017. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
28%

Erre az a megoldás, hogy tudom, hogy vitt kaját és este, amikor vacsi után elmosogatok, kiveszem a táskájából, ha ő elfelejtette volna és probléma megoldva.


Reggel, üres a mosogató és az új, csomagolt ételt, már tehetem is a táskájába.

2017. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Jézusom! Utolsó! Ez már gáz.... ezt melyik mondatban olvastad????

Nincs műkörmöm, sem műszempillám, sem póthajam. Nem járok plázázni és nem költök ruhákra, ha igen akkor egy egy darabot veszek aminek az értéke nem haladja meg az 5.000ftot! Wellness????? Oh igen...maximum ha gyújtok itthon egy illatmécsest és bekapcsolom a tv-t akkor esetleg van wellness!

Egyébként.....táppénzen vagyok, nem ingyenélő és eltartott. Milyen jó is volna ha ennyi volna a dolgom :-)

2017. febr. 22. 11:02
 9/35 anonim ***** válasza:
72%

A megoldás: amikor hazajön, szépen megkéred, hogy legközelebb legyen szíves előbb kipakolni az edényt a táskájából, mert ezzel megkönnyítené a munkádat. Nem szemrehányóan, nem veszekedve, hanem kérve.

MINDENKI követ el apró hibákat az együttélés során (te is), és csak úgy lehet ezeken javítani, ha kulturált formában jelezzük az igényeinket. Én még nem találkoztam olyan emberrel, akire egy kedvesen megfogalmazott kérés ne hatott volna. Lehet, hogy elfelejti utána még egyszer-kétszer, de akkor lehet finoman emlékeztetni.

2017. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem felháborodom egyébként 10es válaszoló de látom neked baj van a szövegértelmezéssel!!! Kérdésem: a ti férjetek is hanyag???
2017. febr. 22. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!