Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azt érzem, hogy el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Azt érzem, hogy el kell költöznöm a páromtól, mert fájdalommal jár szembesülni a ténnyel, hogy van egy lánya. Gonosz lennék?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve élünk együtt, és minden a legnagyobb rendben van. Nem csak mi érezzük, hanem a környezetünk is látja azt az intenzív boldogságot, amit átélünk együtt. Hétvégente nála (nálunk?) van a lánya. Egy elkényesztetett, tökéletes mintagyerek. Azért nem írtam, hogy nálunk, mert ilyenkor én mindig vissza kell menjek anyukámhoz lakni. Igen, lehet, hogy féltékeny is vagyok, de inkább az bánt, hogy nem tudok beilleszkedni hozzájuk,és nekem még egy kutyám sincsen. Meg az is, hogy őt is ugyanúgy szólítja, mint engem... Belefáradtam, hogy minden pénteken futok egy nagy bőrönddel anyuhoz, aztán hétfőn vissza. Tudom, hogy a gyereked mennyire fontos, és mindent megteszel érte, egy kincs... De én is szeretnék lenni valami. Azt tervezem, hogy ezúttal hétfőn nem jövök vissza hozzá. Ez megoldás? Ha nekem lenne gyerekem helyette, ő is ugyanígy érezné? Soha nem lehet teljesen az enyém, és én ebbe beleőrülök.

Én 20, ő 37 éves



2017. febr. 24. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

O kuld haza, vagy te akarsz menni? Mi lenne, ha inkabb megbeszelned vele, hogy maradsz inkabb hetvegente es megprobalsz beillekszedni kozejuk? Ha idosebb a lanya es nem teljesen elutasito veled, akar meg jo "baratnok" is lehetnetek.

Mondjuk en eleve nem jonnek ossze olyan ferfival, akinek mar van gyereke.

2017. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az lenne a megoldás valóban, ha ezt nem folytatnátok tovább. Azon nem lehet változtatni, hogy van egy gyereke. Egyértelmű, kit fog választani. Te pedig még nagyon fiatal vagy, gyorsan találsz olyat, akinek nincs még gyereke.
2017. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már próbáltam barátkozni a lánnyal (10 éves), de nem ment. Miattam. Pont azért, mert tudom, hogy ő fontosabb.
2017. febr. 24. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon negatívan allsz a dolgokhoz. Szerintem orulj, hogy ilyen parod van, akinek nem szunt meg a gyereke valas utan, mint altalaban a férfiaknak. Szeret teged is, meg ot is. Ez nem azt jelenti, hogy teged kevesbe szeret, csak mas az erzes. Ha lesz gyereked akkor te is erteni fogod a dolgokat. Ez kicsit gyerekes hozzaallas.
2017. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4 esnek teljesen igaza van.


Gyereket másként szertjük, és nem előrébb való senki a másiknál.


Azt viszont nem értem miért kell hazamenned ha ott a gyerek???

2017. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ugyan nincs gyerekem, de feltetelezem a gyerekeket altalaban a szuleik nem szerelemmel szeretik. Teged viszont igen, te a parja vagy, a gyerek meg egy kiszolgaltatott helyzetben levo ember. Alapbol tobb figyelmet igenyel a normalis fejlodese erdekeben. Ennyi erovel igazabol ha kozos gyereketek lenne, arra is feltekenykedhetnel.
2017. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

>Azt tervezem, hogy ezúttal hétfőn nem jövök vissza hozzá. Ez megoldás?


:D Hát, gratulálok. Miért nem beszélitek meg? Miért nem oldjátok meg a problémát? Ha a megoldás az, hogy neki fontosabb a lánya és te nem férsz bele a képben, akkor ez van, elköltözöl, szakítotok, kerestek mást. De miért kell passzavan tűrni egészen addig, amíg nem marad más, mint valami végtelenül éretlen, drámai húzással?

2017. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt jön az, hogy 20 éves vagy. Nincs meg benned az az élettapasztalat és anyai ösztön, ami ezen átsegíthetne.

Mivel soha nem fogsz tudni ezen túllépni, és a párod se tudja neked azt megadni, amire vágysz, ezért tényleg a szakítás a legjobb megoldás.

Ettől nem leszel se gonosz, se rossz ember, egyszerűen nem egymást keresitek.


Viszont ülj le vele beszélni, és előbb mondd el neki, hogy ezúttal nem is jössz vissza. Ne úgy, hogy szó nélkül lelépsz, mintegy büntetésből. Mondd a szemébe, hogy ez neked így nem megy. Szerintem ő is érzi, hogy ez hosszú távon nem működik, hogy minden hétvégén elrohansz.

2017. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De ő küld el hétvégente?

Mert ha nem, és magadtól mész, akkor gyerekes a viselkedésed.

A gyerekem mindig a gyerekem marad, anya vagyok.Elváltam, párom elfogadott gyerekkel együtt.Erre nem mindenki képes, ha te sem, akkor jobb szakítani, bár nem tudom mit lehet féltékenynek lenni egy 10 éves gyerekre.

2017. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 icu75 ***** válasza:
71%
Persze hogy nem tudod kezelni a helyzetet! Felhívnám a figyelmet hogy a párod és közted van 17év korkülömbség, míg a párod lánya és közted 10év különbség. Szerinted kihez vagy közelebb korban? Ez inkább egy olyan féltékenység ami testvérek közt van. A párod is örül hogy nem vagy ott gondolom mindig kapja az ívet az exétől ezen a téren. Egyáltalán felvállal téged?
2017. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!