Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azt érzem, hogy el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Azt érzem, hogy el kell költöznöm a páromtól, mert fájdalommal jár szembesülni a ténnyel, hogy van egy lánya. Gonosz lennék?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve élünk együtt, és minden a legnagyobb rendben van. Nem csak mi érezzük, hanem a környezetünk is látja azt az intenzív boldogságot, amit átélünk együtt. Hétvégente nála (nálunk?) van a lánya. Egy elkényesztetett, tökéletes mintagyerek. Azért nem írtam, hogy nálunk, mert ilyenkor én mindig vissza kell menjek anyukámhoz lakni. Igen, lehet, hogy féltékeny is vagyok, de inkább az bánt, hogy nem tudok beilleszkedni hozzájuk,és nekem még egy kutyám sincsen. Meg az is, hogy őt is ugyanúgy szólítja, mint engem... Belefáradtam, hogy minden pénteken futok egy nagy bőrönddel anyuhoz, aztán hétfőn vissza. Tudom, hogy a gyereked mennyire fontos, és mindent megteszel érte, egy kincs... De én is szeretnék lenni valami. Azt tervezem, hogy ezúttal hétfőn nem jövök vissza hozzá. Ez megoldás? Ha nekem lenne gyerekem helyette, ő is ugyanígy érezné? Soha nem lehet teljesen az enyém, és én ebbe beleőrülök.

Én 20, ő 37 éves



2017. febr. 24. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
20 eves vagy, konyorgom,mit ketesel egy elvalt, gyerekes, 17 evvelnidosebb pasi mellett? Futas bulizni, tanulni,utazni,elni, ismerkedni! Tobbet erdemelsz annal, h egy ffi eleteben mindig sokadik legyel,m 1. a gyerek, 2. o maga, 3. az ex, aki egyet futtyent es ti nem mentek hetvegezni a Mátrába, hanem őrzitek a gyereket,mig anyu plazazik. Ez lesz az eletad. Ne pocsekold el a legszebb eveid,mikorcszingli,gyerektelen pasid is lehet.
2017. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom Te is az a fajta lányka vagy, akiazt gondolja magáról,hogy érettebb a koránál, hozzád éretlenek a korodbeli férfiak, miközben a valóságban már egy gyerekkel nem tudsz mit kezdeni, már ez a szituáció is akadályt jelent neked. Magadnak főzted, jó étvágyat, majd legközelebb nem játszod a felnőtt nagy lányt! :)
2017. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%
Itt látszik mi lesz abból 90%-ban,mikor egy felnőtt férfi egy kislánnyal kezd "kapcsolatot".Látszik az ő hozzáállása hozzád, mit gondol rólad, mennyire tart érettnek. Ha olyan lennél érettségben, akit szívesen lát akkor is,ha ott van a gyerek, akkor nem küldene haza. Az meg hogy a környezet mit lát, mit nem vajmi semmit nem jelent.Kívűlálóknak én is azt mutatok amit szeretnék.
2017. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én apaként ismerem a helyzetet. Volt olyan nő, akit elhajtottam, mert a nevét se volt hajlandó megtanulni, vagy direkt eltévesztette.

De a gyerekemnek, éppen mert nagyon szeretem ott a helye a párommal való közös, boldog életben.

Sohasem lehet teljesen a tied, mert egy szabad ember, de nagyon buta, ha így képzeli az apaságot, meg a párkapcsolatot.

2017. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!