Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeretném kikérni a tanacsotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Julia33 kérdése:

Szeretném kikérni a tanacsotokat . , érti ezt valaki?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megismerkedtem egy férfivel. Nagyon jol kijottunk novemberben mm ár együtt is laktunk , semmi egyéb probléma csak nagyon féltékeny az ilyen online dolgokra mint pl Facebook ha barátok rokonok rám írnak nem hiszi el hogy csak barát vagy épp rokon.. Legutóbbi alkalommal annyira begurult az egyik ismerősöm miatt aki épp rám írt hogy elkezdett orjongeni.. Össze szedte a ruháit és elment ez már másfél hónapja..Elköltözött után 1honappal telon kerestem amire az az üzenet érkezett hagyjam békén nincs ideje rám fejezzünk be mindent ne keressük egymást aztán 2nappal később smsben boldog Valentin napot kíván... Felnőtt nő vagyok de sehogy nem értem... Valaki valami meglátás?
2017. febr. 26. 17:26
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Aha... birtoklási vágy.

Ha megadjuk neki a védekezési esélyt, akkor azt mondom régen átvágták, mondjuk egy ex. És azért ilyen hiperféltékeny.

Ha csak úgy van nála, akkor én örömtáncot járnék, hogy megszabadultam ilyen könnyen tőle. (ez rosszabb esetben két jókora pofonnal is végződhet, de akár be is zárhat a saját lakásodba- értem ilyen esetet)

2017. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy örülnél, hogy magától lelépett ez a félkegyelmű, mást alig lehet kirúgni. Nem érteni kell, mert ahhoz neked is őrültnek kellene lenned, hanem elfelejteni. Ennyi.
2017. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy hihetetlenül jó ember..Van két gyerekem az előző hazassagombol de tényleg jobban viselkedik a gyerekeimmel mint a saját apjuk..Nem bánt engem tényleg jó ember nagyon intelligens ezért sem értem mit miért tesz..Nem kellek neki de Valentin napon Boldog Valentin napot kíván...
2017. febr. 26. 17:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ostoba embereket meg sem probalok megerteni. Ha meg neked az a kiemelendo pont, hogy "nem bant teged", akkor inkabb picit egyedul kene maradnod es atertekelni a ferfiakhoz fuzodo viszonyodat.
2017. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen biztos az... :) Végül is szívességet tett azzal, hogy lelépett. Egyébként olvasd el újra amit fent írtál és vesd össze az intelligens emberrel. Ha annyira intelligens lenne nem őrjöngene csip -csup dolgokon.

Ha bántalmazó kapcsolatban akarsz lenni, hívd fel nyugodtan.

2017. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok ...de lehordani en is letudom hordani ha akarommm :) de a lenyeget meg senki sem irta csak azt hogy pszihopata stb ..akkor gondolom mas meglatas nincs...azert koszi
2017. febr. 26. 17:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neki valami baja van magával. Lehet nem is veled lenne inkább, csak aztán jobb veled, mint egyedül.Bocsi.De magával biztos van valami baja, azt meg rád kivetíti.
2017. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szándékom analizálni, és tulkép mindegy is minek aposztrofáljuk, ha jót akarsz magadnak ezt az embert ignorálod a környezetedből. Se valentin nap se nőnap se semmi.

Én elhiszem, hogy vannak jobb napjai, aki élt ilyen emberrel az tudja, hogy nem 24 órában nyomja a baromságait, de akkor is visszatérő elem és ki fogna borítani vele újra és újra. Vagy új szankciókat találna ki természetesen a "te érdekedben".

Az ilyen ember nem változik, nem tudlak semmi jóval biztatni.

2017. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
De mit írjanak rá, ha egyszer nem normális?
2017. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik hogy nem normális.

De ezt te is tudod különben nem tetted volna itt fel a kérdést.

2017. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!