Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A menyasszonyom elaludt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom elaludt miközben kézzel izgattam a csiklóját . Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Szeretkezni akartam vele és ő meg elalszik. Persze lehet hogy fáradt volt de akkor is rosszul esik.
2017. márc. 2. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Hát haver, akkor az nem a csiklója volt. Ez a jobbik eset. A rosszabb, hogy kifogtál egy aszexuális nőt.
2017. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Jogosan esik rosszul... de akkor vagy rosszul csináltad, vagy tényleg nagyon fáradt volt.


Ha meg fáradt volt, minek kezdtetek bele?

2017. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én megértem, hogy ez rosszul esik, de ha valaki fáradt akkor sokkal nehezebben izgul fel. Nézd el neki.
2017. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
lúzer :)
2017. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Talan almos volt. Minek zaklatod olyankor? En se vagyok vevo a szexre felalomban.
2017. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

A vőlegényem kért, hogy csináljam neki szájjal, én meg nagy lelkesen ügyködtem, amikor éreztem, hogy lankadni kezd... Szóval rákapcsolatam és egy darabig megint rendben volt aztán újra lankadni kezdett. Kérdeztem, hogy van e valami baj, erre horkolt :D

Hagytam aludni, reggel meg ugrattam a dologgal, először nagyon zavarba jött és szégyenkezett, de hát egész héten dolgozott és fáradt volt, végül jót mosolyogtunk. Nem tragédia.

Néha jól is esik, ha álomba simogatnak. Szerintem ne bosszankodj ezen

2017. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy például nagyon fáradt volt. Nem kell túlparázni. Az élet minden területén vannak mélypontok, rosszabb napok és bakik, a szexben is. Az ilyesmin nevetni kell egyet, aztán elfelejteni.

Ha amúgy működik a szex, nem kell aggódni.

2017. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer meg fog halni anyukád, és gyűlölni fogod magad, hogy ilyen nyomorékságokon rágódtál.
2017. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk pl. mindkettőnknek kifejezetten jólesik, ha a másik "álomba simogatja"... Többnyire szeretkezés után, amolyan utójátékként, de simán előfordul az is, hogy ha fáradtak vagyunk, akkor szeretkezésből nem lesz több, mint ez a kis simi. Volt olyanra is példa, amit te írtál (mindkettőnk részéről), de a fordítottjára is, hogy párom úgy aludt el, hogy a keze még a lábam között volt, vagy én úgy, hogy még fogtam őt odalent... :) Szerintem ebben semmi ciki nincsen, megnyugtató és jó érzés, ha cirógat a másik, ellazít, relaxál, kölcsönösen élvezzük. Még soha nem jutott eszembe ilyenen kiborulni, ha meg valamelyikőnk fáradt, akkor pláne érthető a dolog.
2017. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha mondta esetleg, hogy fáradt ehhez, nincs kedve, akkor nem gáz, mert szólt.

Ha csak úgy bealudt, naná, hogy rosszul esik. Nem kérdezted meg róla? Csak kéne mondania valamit, hogy mi volt a gond pontosan.

2017. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!