Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen az ideális nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális nő egy idősebb, éretebb férfinak?

Figyelt kérdés

40 körüli férfiakra gondolok. Legyetek szivesek részletes válaszokat adni(persze csak ha van kedvetek annyit irni)

Szóval milyen nő az ideálotok. Nem csak a szexuális harmoniára gondolok ( de az is jöhet)

Hogyan viselkedjen, milyen a hétköznapi életetek (kettesben és társaságban) programok, milyen volt megszokni a másikat,együttélni vkivel,mert hát azért először kellemtlen dolgok is vannak.

Tulajdonságokat, cselekedeteket is irjatok,bármit ami eszetekbe jut.


Bocsi ha rossz a kategória.



2017. márc. 12. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
30 alatti,rendszeresen edző,kiegyensúlyozott lelkivilágú,lehetőleg barna hajú és szemű.
2017. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

25 éves, magas, karcsú, szép arc.

Ideális esetben plusz még buta is, de jól főz.

2017. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
És ha nem gerontofil?
2017. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem házas. Nincs gyereke. Vagány, bátor, spontán, rögtönöz, meg tud lepni, tud vinni, de hagyja is, hogy vigyem. Van egy jó ágya. Nem akar teljesen összeolvadni velem, de fontos neki, hogy mi vagyunk. És az öröm okoz neki örömet. Ha sok pénze van megosztja velem is (de nem baj ha nincs). Játékos. És néha szívesen fogyaszt hallucinogén szereket. És érdekli, hogy mi ez az egész körülöttünk. És szereti a zenét. Nagyon. Néha megnéznénk egy filmet is. És kitalálnánk dolgokat.
2017. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Nyugodt, intelligens, minden helyzetben viselkedni tudó, ne égjen a pofám miatta sehol.

Legyen stílusa, ne nézzék k.rvának.

Nem várja el, hogyha idióta barátai vannak, bulizni kísérgessem és ne csak bankautomatának nézzen és használjon.

Ha még főzni is tud és hajlandó, akkor naponta térden állva adok hálát érte az Úrnak.

2017. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

És neked milyen az ideális 40 körüli férfi?


És megkérdezhetem, hogy miért kérdezted? Olyanná akarsz válni, vagy csak felméred mennyire idióták? :D

2017. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Itt az utcában is lakik egy negyvenpáréves pasi a 26-éves feleségével-összemixeltettek 2-gyereket -a nőcske örökké ordít a kölkökkel mert teher neki ez az egész- anyóst hívja házicselédnek ha már végképp "kivan".

Ezen kívül ha az uracskája dolgozni megy azonnal jön hozzá a futár...,-a postás ,a rendőr a villany szerelő,a házmestet a fia meg a kéményseprő....stb

Mikor fogják fel a beképzelt 40-es férfiak,hogy nem fiatalok és csak a pénzükért kellenek ennek a korosztálynak....

2017. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Annyi jótestű 40-es nő van...-de mutassatok már egy jótestű 40'-es férfit mert én még sohasem láttam egyet sem! Itt sem láttam egy feltöltött fotót sem feszes középkorú pasiról. -Vagy csak ez a nőktől elvárás?
2017. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as ebben nagyon igazad van!


7-es! Nekem nem a pénzéért kell egy 40-es pasi, azért tetszett aki volt, ő dobott egy idősebbért.

2017. márc. 13. 07:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen a feszes férfei test? :D izmos nem vagyok de nagyon elhasznált sem. Barátaim is rendben vannak férfi szemmel. Lehet egy nő mást néz.
2017. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!