Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak pasikhoz szól a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak pasikhoz szól a kérdés, akik hosszú ideje vagytok együtt párotokkal, hogy bírjátok ki, hogy soha ne csaljátok meg?

Figyelt kérdés
Sokszor lenne rá lehetőség, ráadásul biztos, hogy soha nem tudná mag... eddig mindig nemet mondtam, de nem tudom, hogy ez örökké így lesz e.

2017. máj. 3. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

13 éve vagyok a párommal...


Volt már kísértés, de amint ránézek a nejemre, meglátom a még ma is feszes fenekét, és a szemébe nézek... nem tudom megtenni. Lehet, hogy másra fel sem állna, hiába a kísértés.


Ma is jó vele a szex és ott vannak az elmúlt évek is. Nem dobnám el, egy-két jó numeráért, nem érné meg.


Ismeri minden nyűgömet és még, mindig szeretem...

2017. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Hát haver, valszeg téged is csalnak.
2017. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres (értsd: minden nap legalább egyszer), kielégítő, vlátozatos szexuális élet, többek között, egyébként meg szeretem.
2017. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Úgy bírom ki hogy szeretem.

Másrészt tökéletes vele a szex is.

Így eszembe sem jut bonyodalmakba keveredni.

2017. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát mi 16 éve vagyunk együtt, és ritka már heti max 1 szex... én sokkal többet igényelnék, van 2 gyerek, megbeszélni a dolgot nem lehet.

Na meg sokmindent nem lehet vele csinállni, amikre én kíváncsi vagyok...

2 nővel, anál, kebelszex, arcra...

Munkámból adódóan 2 napot vagyok itthon, aztán 2napot más országban, szóval relatív egyszerű lenne elmennem profikhoz lebukás mentesen.

2017. máj. 3. 11:32
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerű: a hűség egy döntés, nem egy adottság. Nem mondom, hogy nincs soha kísértés, de ilyenkor végiggondolom, hogy egy kósza dugásért (ami nem is biztos, hogy jó lesz), megérné-e kockára tenni azt, amim van? Szeretem a feleségemet, nagyon jófej nő, jó vele együtt élni, jól néz ki, jó vele a szex, normális, nagyon jó anyja a kislányunknak. Boldog, nyugodt életünk van. Egy dugás, még ha eszméletlen jó is, nem ér annyit, hogy ezt elveszítsem. Ilyen egyszerű.
2017. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Valj el aztan barmit barkivel. Ugyis ra fog jonni, ha csalod.
2017. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bírom ki, hogy tetszik, és szeretem, meg a sunnyogás soha sem bírtam, ezért kikészülnék tőle. Ha meg ott tartok hogy meg szeretném csalni, mondanám, hogy ez és ez nem jó, változtatni kéne, aztán ha sikerül jó irányba változtatni maradás, ha nem akkor jobb szakítani.
2017. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nem vágom... nekem még sosem volt rá lehetőség. Csak annak van rá, aki keresi. én nem keresem.
2017. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

#9: én például hobbiból zenélek, van zekekarunk, járunk fellépni, koncert után meg azért ott szoktunk maradni a többiekkel meginni 1-2 sört. Ilyenkor meg jönnek maguktól a csajok, tényleg nem keresem a lehetőséget, de fogják magukat, odaülnek az asztalunkhoz, próbálnak ismerkedni. Nem mindenki nős a bandából, aki nem foglalt, azért csajozna... Ilyenkor előfordul, hogy próbálkozik pár csaj nálam is, ez az a helyzet, hogy bizony lenne rá alkalom, és a feleségem valószínűleg sose tudná meg, mert nincs ott, és nem az az ellenőrizgetős, féltékeny hisztigép. Na de ugye mindig benne van a pakliban, hogy mégis kiderül, ezért mondom én azt, hogy nem éri meg kockáztatni egy numeráért, szóval ha egy csaj elkezd nyomulni, inkább felállok az asztaltól, és arrébb megyek.

6-os voltam

2017. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!