Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen férfi az, aki 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki 32 évesen is annyira irányítható, hogy a szülei miatt elhagy téged? (szülei unszolására)

Figyelt kérdés

Még akkor is, ha te nagyon szereted és mindig ki is mutattad neki, vele tervezted az életed (hátsó szándék nélkül). De a szülei "jajj kisfiam nem illik hozzád csak kihasznál".


L


2017. máj. 7. 07:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Hat ez nem ferfi hanem fiu..
2017. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Krukutyán Levente ***** válasza:
79%
Hát nehezen nevezhető férfinak. De az is egy nézőpont, hogy a szüleit egész életében ismerte, téged meg x hónapja éve csak, így jobban ad a szülei véleményére. Akárhogy is nem valami akart erős ember és/vagy nem igazán szerethetett.
2017. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Pedig egy évet együtt is éltünk, és végig arra ment ki a játék. Pedig tényleg nem volt szándékomban, szerelmes voltam belé.
2017. máj. 7. 07:20
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lennék biztos abban, hogy csak a szülei unszolására
2017. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
#2 az lehet hogy a szüleidet jobban ismered, de a párod te jobban ismered, mint a szüleid!
2017. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Amíg együtt éltetek, addig hol tettétek? Közös albérlet?
2017. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen albérletben voltunk de a szülei ott is a nyakunkra jártak. (telefonban is ment a sutymorgás)
2017. máj. 7. 08:12
 8/27 Költőnő? ***** válasza:
92%
Olyan, akiért nem kár.
2017. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

Kiderülhetett volna hamarabb is... nem érdemes foglalkozni az életképtelenjével :( Sajnálom a dolgot, mert tudom milyen nehéz meggyászolni egy ilyen elszakadást. Az emberben egy év után már elég mélyen ott van a kötődés, szóval készülj fel, fájni fog!

Amit ajánlani tudok, az lgfőképp az idő... a másik pedig a figyelemelterelés, ami lehet hobbi, barátok, suli-munka, vagy akár egy új kapcsolat

2017. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Ez esetben tényleg nem kár érte.


Bár én is férfiből vagyok, de elképzelhetetlennek tartom,

hogy szüleim beleszóljanak a párkapcsolatomba.


Miért gondolták azt, hogy ő túl jó hozzád?

2017. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!