Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Köztetek, vagy ismerősietek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek, vagy ismerősietek között, tudtok olyan párkapcsolatot, ahol a nő jobban szeret otthon meztelenkedni mint a férfi társa?

Figyelt kérdés
Érdekes,mert általában a férfiak jobban szeretnek otthon meztelenkedni,meztelenül aludni.De az utóbbi időben rengeteg példát hallottam a fordítottját,például egyik barátnőm meztelenül alszik,sőt nyáron otthon maximum egy bugyit tűr el magán,a férje meg álandóan állig fel van öltözve még a negyven fokos panelban is.Ez őt nem zavarja.

2017. ápr. 23. 12:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"éldául egyik barátnőm meztelenül alszik"


Én is. SOkkal kényelmesebb. Főleg nyáron. Ez nem a meztelenkedés kategória.

2017. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Egyedüálló vagyok, de ha lesz barátnőm ,mi biztosan ilyen helyzetben leszünk. Zokni nélkül is utálok lenni.
2017. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha így vesszük, nálunk is így van. Valójában egyikünk sem szégyenlős, de én nehezebben viselem a meleget.


30/n

2017. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Röviden arról van szó amikor eg párkapcsolatban a nő többet meztelenkedik mint a férfi.
2017. ápr. 23. 20:54
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sok ilyen van, de miért érdekel?
2017. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azért érdekel mert megfigeyelésem szerint általánosan a férfiak többet vannak meztelenül otthon mint a nők.Például nyáron rengetekgszer, ha valahová váratlatlenul betoppanok,a férfiakon általában csak egy alsónadrág van,a nók esetében meg mindíg van valami izasztó felső cucc,amit anem csak akkor veszenk fel amikor vendéget fogadnak,hanem egész nap abban vannak.
2017. ápr. 24. 08:51
 7/25 anonim ***** válasza:
Nyáron én is lengébben vagyok itthon.A párom nem igazán.
2017. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Agybajt is kapnék, ha folyna rajtam az izzadtság, mert nem lenne rajtam egy póló, ami beissza :D a legjobb a hidegvizes póló vagy hálóing, sose fogom megérteni azt, aki mást hord otthon nyáron :D


Amúgy Szüleim ilyenek..

2017. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

"Azért érdekel mert megfigeyelésem szerint általánosan a férfiak többet vannak meztelenül otthon mint a nők.Például nyáron rengetekgszer, ha valahová váratlatlenul betoppanok,a férfiakon általában csak egy alsónadrág van,a nók esetében meg mindíg van valami izasztó felső cucc,amit anem csak akkor veszenk fel amikor vendéget fogadnak,hanem egész nap abban vannak."


Próbálna egy felnőtt nő egy szál bugyiban lengetni a didiket, amikor vendég jön. De vendég se kell hozzá, valószínű, hogy a család sem preferálná.

Ezt áthidalva sok nő bikinifelsőben vészeli át a nyarat otthon, mondjuk egy rövidnadrág kíséretében.

2017. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is így alszom páromnál. Ő panelban lakik és sokkal melegebb nyáron mint a családi ház teljesen kiszáradok mire felébredek, nincs kedvem még ruhákkal is foglalkozni amitől rémálmom van ha rám tapad mikor forgolódom.
2017. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!