Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha a párom tartalék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom tartalék óvszert hord magánál? Segítség :/

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat szeretnék.


A párom tartalék óvszert tart magánál, több helyen is láttam már, pénztárcában, autós kis táskában. Ezzel csak az a bajom, hogy mi sosem csináltuk még házon kívül, ami azt illeti itthon is viszonylag kevésszer fekszünk le. Amikor megtörténik akkor nagyon jó, nincs semmi gondom, csak utána van hogy egy hétig megint nem csináljuk.

Szóval nem szeretnék gyanakodni, nagyon jól megvagyunk, nem rég költöztünk össze, tényleg úgy érzem, hogy szeret, de egyszerűen képtelen vagyok nem gyanakvó lenni, mert egyszer már megcsaltak, és akkor sem tűnt fel, hogy valami nincs rendben.

Akkor volt a képben egy lány barát, akiről az exem túl sokat mesélt, sokat találkoztak furcsa dolgokra hivatkozva, meg úgy éreztem, hogy féltékeny rá, amikor a lány pasi-ügyeiről beszél és amikor szóba hoztam mindig vehemensen reagált. Aztán igen- megtörtént- el kezdtem kutakodni, amire nem vagyok büszke, de tényleg találtam róluk nagyon nem baráti képeket, beszélgetést amiben a szexet tárgyalják ki...mindezt úgy, hogy mi együtt voltunk és a néhány szóváltást leszámítva minden rendben volt. Meg volt "dugi óvszer" is, úgy, hogy előtte azt mondta, hogy nincs most otthon, ezért nem csináljuk.

A mostani kapcsolatom mondjuk tényleg százszor jobb és ilyen problémák nem is voltak, csak ez az egy dolog ami zavar, de nem szeretnék róla beszélni vele, mert nem akarom elrontani a kapcsolatunkat. Tudom, hogy még nem hevertem ki a megcsalást, meg a titkolózást és ésszerűtlenül gondolkodom, hajlamos vagyok kombinálni, de vele nem akarom ezt végig csinálni tényleg.


Szóval fiúk(-lányok?) ti szoktatok úgy gumit vinni magatokkal, hogy esetleg nem lesz szükség rá? "csak úgy"alapon nálatok van?



2017. máj. 11. 10:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kapcsolatra, mondd meg őszintén, kérlek, mi a jó ég értelme volt összeköltözni, amikor még az előzőn sem vagy túl, és abszolút nem vagy képes egészséges, önbizalommal teli egészként funkcionálni valaki mellett?

Egyébként nekem is fura lenne, hogy így hordja magával.

2017. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem hordok magamnál, csak ha "számítok rá" hogy szükség lehet rá.

Amíg volt párom, addig egyáltalán nem hordtam, hiszen minek, úgyis csak otthon csináltuk...


39f

2017. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Első: Megértem, hogy ezt kérdezed. De igazából én sem tudom. Majdnem 2 éve együtt vagyunk és egyébként nagyon-nagyon jó vele. Akkor viharzott be az életembe, amikor még nem sok idő telt el a szakítás óta, mégis vele olyan jókedvű, vidám, lelkes, önfeledt tudok lenni, amit ő is szóvá tett már, hogy ezt szeretni bennem. Mert ez tényleg valódi, és nagyon szeretem, szóval nem bánom, hogy ezt a 2 évet nem a szobámban kuksolva töltöttem, hátha túlteszem magam rajta.
2017. máj. 11. 11:07
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
de nem szeretnék róla beszélni vele, mert nem akarom elrontani a kapcsolatunkat. - "felnőtt" megoldás
2017. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg tőle, beszéljétek meg őszintén.

Majd ha választ kaptál akkor mond el neki hogy miért is zavart ez téged.

A jó kapcsolat alapköve a kommunikáció.

Mindenki csak magába fortyog ha talál valamit vagy nem tetszik neki valami esetleg, gyártja az összeesküvés elméleteket és egy hatalmas vita kerekedik ki belőle, ahelyett hogy normális emberi hangon le üljön a párjával megbeszélni.

Lehet csak egy megszokás, előtted hordta ide oda magával ló tudja mikor lesz rá szükség alapon és ott maradtak.

Én inkább akkor gyanakodnék ha el tűnik valahonnan :)

2017. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
* ki tudja
2017. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Aki a felnőtt megoldást írta: Oké, felfogtam. Szerinted mennyire érzem felnőttnek magam, ha ide írok? 22 vagyok, első összeköltözés, első munkahely, kék haj. Nem, nem viselkedem felnőttesen, de nem ez volt a lényeg.

Beszélni fogok vele, nem kérdés, de egyszerűen nem akarom ezt tönkretenni. Az előzőnél is akkor kezdődtek a gondok, amikor kérdezősködni kezdtem. (meg kutakodni, igen, én is hibás vagyok, tudom jól)


Utolsó: Köszi, jól esik azért, hogy nem ír le egyből mindenki :D Szeretnék vele beszélni, de gondoltam, lehet hogy én reagálom túl. Ismerem őt, nagyon precíz, odafigyel minden részletre, talán csak tényleg nála van és nem más lány miatt. Csak mégis olyan furcsának véltem, emiatt szerettem volna egy kívülálló véleményét hallani, ennyi az egész. Köszi mindenkinek mindenesetre :)

2017. máj. 11. 11:19
 8/31 anonim ***** válasza:

Mielőtt kombinálsz, kérdezz. Lehet, hogy csak ott maradtak a gumik, nem is foglalkozik velük. Majd ha "nagytakarít" a kocsiban, tárcájában, kidobja őket. Ha addig is nem lesz egyszer igényetek némi spontaneitásra és el nem lövitek.

Nem kell mindjárt rosszra gondolni.

2017. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%

Igazán nincs mit :)

Egyébként ne hidd hogy ha meg kérdezel valamit elrontod a kapcsolatot. Először is nem mindegy milyen hangnemben kérdezed, semmi kép se támadó jelleggel mert valószínűleg nem csal meg még is úgy érezné hogy meg van gyanúsítva és nyilván sértené a dolog.

Másodszor pedig az előző kapcsolatodba azért okozott a kérdezősködésed vitát mert vaj volt a füle mögött ez a két helyzet teljesen más.

Sok szerencsét és nyugi csak higgadtan :)

2017. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Hát igazából mikor először észrevettem akkor kicsit meghökkenve néztem rá, jelezve, hogy furcsállom, de nem igazán értette, úgyhogy valószínű, hogy akkor ez ilyen csak úgy, mi van ha egyszer kedvünk támad dolog lesz.


(tudom, hogy ez alapján az egész alapján nagyon kombinálósnak néztek, de ez most más. Igen, először a megcsalás felé tereltem a témát, de inkább csak magamban keresem a hibát. A múltban is én rontottam el valamit, nem voltam elég jó, ezért hoztam fel az exem, és azért írtam azokat le, mert félek, hogy most is valamit elrontok. Ha magamban tartom azzal, ha beszélek róla azzal. Egyszerűen félek. De nem kombinálok tovább, nem érdekelnek a lány ismerősei, nem zavar, ha akárkivel találkozik, vagy ilyesmi. Egyszerűen csak ez az apró dolog a régi félelmeimet hozta elő..)

2017. máj. 11. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!