Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tegyek úgy mintha megijednék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek úgy mintha megijednék?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok? Párom az a védelmező típus, én viszont nem vagyok alapból egy félénk csaj, még is azt érzem rajta, hogy imponálna neki, ha néha megóvhatna valamitől. Mit javasoltok?

N 20 F 32



2017. máj. 19. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha kérd meg, hogy nyissa ki a befőttes üveget, vegye le a szekrény tetejéről a dolgokat, és lakoltassa ki a pókokat. Ezzel bőven ki tudja élni a védelmező hajlamait, és te se csinálsz magadból bohócot.
2017. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

merre laksz? viszek 1-2 nagyobb pókot ha érdekel, vagy az egerekkel, hogy állsz? :D elég pár apróság, nem kell itt zombi hadsereg, hogy jól érezze magát :)


24F

2017. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A pókoktól ő is fél az nem jó. :)
2017. máj. 19. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:

óóó de miattad legyőzi :P

am meg elég odavágnia a papucsát :D

2017. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ájulás tettetek és ő majd elkap, szerintetek ez milyen?
2017. máj. 19. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Aranyos, de szerintem, ne jatszd meg magad. Ha egyszer valoban adodik olyan szituacio, akkor sokkal többet szamit mindkettötöknek, mint egy megrendezett szinjatek, ami valahol meg megalazo is a baratod szamara.


De, ha mindenaron höst szeretnel faragni belöle, mond el, hogy neked mennyire imponal az önzetlen segitsegnyujtas. Veradastol kezdve, önkentes etelosztasig, idösek otthonaban vagy arvahazakban is szivesen latjak es szüksegük is van az önkentesekre. Ha mesehöst akarsz, szolj be egy par kigyurt, zord fickonak es majd szurkolj a baratodnak. Ha pedig igazi höst szeretnel, nezd meg, hogyan banik azokkal, akik a legjobban raszorulnak!

2017. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és ha nem kap el? szerintem ne :D

inkább fogj meg egy darazsat rakd be az ablakhoz és ijedj meg attól :) vagy valami bogarat csak összeszedsz :)

2017. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellene színpadi dolgokra gondolnod, elég ha kicsit félsz a pókoktól, bogaraktól, egy kicsit gyengébbnek tűnni, a nehéz dolgok cipelését ráhagyni, néha kicsit bénázni dolgokban, csak h segíthessen neked megcsinálni. de nem túlságosan, csak néha néha, nem kell túl játszani. nálam ez beválik ;)
2017. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!