Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hülyére vesz a párom ha 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyére vesz a párom ha 4 éve ismerem és még nem akar elválni a férjétől? Lassan két éve velem lakik. Arra hivatkozik, hogy meg akarja várni amíg a lánya aki 23 éves végez az egyetemen.

Figyelt kérdés

Ennek ellenére amikor én váltam ő miatta folyton azzal vigasztalt, hogy a 11 éves lányomnak attól még lesz apja.Ha megyünk valahova mindig pásztáz és már háromszor kaptam rajta hogy pasikkal flörtöl vigyorog rájuk, engem pedig elküld a bolt másik felére valamiért. Nem tudom mit tegyek szeretem de úgy érzem beleőrülök az életembe!

Segítsetek kérlek!!!



#párom?
2017. jún. 7. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát jól bele ugortál ebbe a kapcsolatba - kb mint majom a vízbe ...

Tehát meg kellene beszélned vele,hogy itt az idő ezt szeretnéd.

Viszont a flörtölgetése nagyon gáz...

/N.

2017. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

"Segítsetek kérlek!!!" Most én verjem meg helyetted ?

30/f

2017. jún. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

sajnalom ezt benezted, es igen, abszolut h.lyere vesz!

nem baj, itt az ido hogy eszbekapj es mostantol jobb donteseket hozz, mert amiket eddig hoztal azok ide vezettek es most ugy erzed, hogy beleorulsz... talan valtani kene?


az a baj az emberekkel, hogy mindenki be$zari

felnek az ujtol, felnek az egyedul maradastol, felnek mindentol es inkabb benne maradnak egy fos kapcsolatban, minthogy valtoztassanak


ezt fozted, most eszed

de ha nem tettszik, fozhetsz mast is, de akkor a mostanit ontsd ki a pitchaba!!!

2017. jún. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, röviden: IGEN


N

2017. jún. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Mit gondoltál, ha a férfjét csalta veled, ment a kavarás a háta mögött, akkor veled majd más lesz? Hát nem, a te hátad mögött is megy majd.


Nem kellett volna a 11 éves lányodat hátrahagyni, pláne nem egy ilyen nőért. CSinálhatsz te akármiylen szipi-szupi programot neki hétvégenként, az életében már nem veszel részt aktívan. Egy gyereknek ez tragédia.


Annyi becsülendő vana nőben, h flörtike meg új pasi ide vagy oda, a lánya mindennél fontosabb.

2017. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5# bajban vagy a szövegértési szinten?

Kedves kérdező egy nagyon önző emberrel hozott össze a sors,aki nem tud változni és nem is akar. Adj ultimátumot s ha nem lép, akkor lapát alá.

2017. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a nő csak hülyít téged. Én nem mennék vele még vásárolni sem.

Ha jó a szex vele, dugdosd amíg tetszik, de közben keress új csajt.

2017. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Higgy neki!😁
2017. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátom,ezt a kakaburgert jól megetted, és még szószt is kértél rá. Dobd ki. Komolyan.


33F

2017. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyére vesz. Nekem mondjuk 22 évesként lesülne a bőr a képemről ha tudnám, hogy anyám ilyen bizarr kapcsolatban van. Ha már nem működik apámmal a dolog akkor váljon el, éljen az új pasival, legyen boldog, felnőtt vagyok, nem vagyok hülye sem, feltudom dolgozni.
2017. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!