Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most ettől tényleg rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ettől tényleg rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a barátommal élek együtt egy éve.Ő 29 éves férfi, jó állása van, jól keres, de persze nem ezért vagyok vele együtt. Én egyetemre járok, rengeteget kell tanulnom, nem jut időm munkára. A családom támogat, kapok egy kevés ösztöndíjat, de azt ebédre, ruhadarabokra, tisztálkodószerekre,stb elköltöm. Ha tudnék, mindenképp adnék a barátomnak is. Ő fizet minden mást, gyakorlatilag ő tart el, ezt nem tagadom. De később ha lediplomáztam fogok dolgozni. És ez a páromnak se teher. Mégis ha valakinek mesélek magunkról, akkor egyből belekérdeznek hogy én miért nem csinálok semmit, miért vagyok ingyenélő. Nekem ez nagyon rosszul esik, mert nem érzem így. A házimunkát természetesen én csinálom.
2017. jún. 12. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha nektek így jó, akkor kit érdekel mások véleménye?
2017. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

21éves vagy, akkor elvileg végzel nemsokára az egyetemen.

Ha csak nem akarsz mester doktor lenni. Nos akkor 1-2 évről van szó, ilyenkor miért nem mondod azt jövőre,amikor dolgozom majd szeretnék venni (ilyenkor mondjál valami nagy értékü cuccot)

2017. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

" de persze nem CSAK ezért vagyok vele együtt." Így a helyes.


Ha meglesz a végzettséged akkor dolgozol, addig a többiekre ne hallgass.

2017. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ezek csak irigyek. Ha a pasid nem szól semmit,addig ne aggódj.
2017. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
A te dolgod, de én gázul érezném így magam, hogy a barátom és a szüleim nyakán élösködök. Én is nehéz szakra jártam, nem igazán lehetett mellette dolgozni, bár én nyáron kerestem egy csomó pénzt mindig, plusz ösztöndíjat is kaptam, így csak az albérleti szobát kellett fizetni a szüleimnek (30ezer). Viszont addig nem költöztem össze a barátommal, amíg nem találtam maagamnak utána munkát. Nem engedtem volna, hogy ő fizessen vmivel is többet. De ha neked így jó és belefér az értékrendedbe, akkor hajrá, de mesélni azért én nem mesélném el ezt másnak, mert sokaknak más az értékrendjük és nekik teljesen más lehet a véleményük
2017. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj emiatt. Nem arról van szó, hogy így képzeled el az egész hátralévő életedet, és nem kell kizsigerelned magad, ha támogatnak csak azért, mert mások kicsit furcsállják. Ne hagyd, hogy mások véleménye olyan problémákat szüljenek benned, ami egyébként nincs is!
2017. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad meselni ilyeneket senkinek. Ha en mindenfelet elmeselnek a kapcsolatombol, es elhinnem a ra erkezo reakciokat, a hazbol nem lepnek ki tobbet banatomban, pedig mukodunk, boldogok vagyunk. Az hogy mi van belul, es hogyan intezzuk a dolgainkat, az meg egyedul a mi dolgunk:).
2017. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ingyenélő, hiszen, amikor tudsz, dolgozol. Most első a tanulás. (Azt nem értettem, hogy mi az, amit a barátod fizet.) Ne érzed rosszul magad, legfeljebb válogasd meg, kit mennyire avatsz be a magánéletedbe.
2017. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokd meg, hogy bárnit csinálsz, lesznek kritikusaid. Ha "csak" tanulsz, ingyenélő vagy. Nem csinálsz semmit, csak mereszted a hátsódat az iskolában. Oszt dolgozni ki fog? Ha dolgozol, akkor miért nem tanulsz. Mint tudjuk, diploma nélkül nem ember az ember. Ha tanulsz is meg dolgozol is, karrierista dög vagy, és különbenis mitképzelsz, neked a konyhában a helyed.
2017. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mitől volnál ingyenélő. Egy láthatóan boldog párkapcsolatban élsz - azt irigylik, szerintem.

Volt, amikor én tartósan többször annyit keresetem mint a feleségem, fel sem vetődött semmi ilyen kérdés.

2017. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!