Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nyomoztam a párom után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyomoztam a párom után, majd így lebukott - rosszul kéne éreznem magam?

Figyelt kérdés
Sajnos már korábban is adott rá okot, hogy ezt meg kellett tegyem. Most is lebukott. Én elmondtam neki, hogy tudom mi történt, illetve, hogy hogy tudtam meg. Ennek ellenére én megbocsátottam, de ő haragszik rám emiatt, illetve a közeli ismerőseinek is elmondta, akik most pszichopatának tartanak.
2017. márc. 31. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad rosszul. Normál esetben a barátodnak kellene így értenie magát és teperni, hogy visszanyerje (nagyjából) a bizalmadat.

Persze, érthető, hogy nem volt túl etikus a nyomozgatásod se, de a bizalmatlanságodnak ő adott okot - és a megcsalást meg valószínűleg nem mondta volna el.


Jobb így, hogy korábban derúlt ki. Szerintem hagyd ott. Ha egyszer megtette, meg fogja megint tenni, plane hogy ilyen könnyen megalázkodtál és magadra vállaltad a felelősséget, megbocsátottál.


Gondold végig kicsit a helyzetet... Szerintem érdemes lenne szakítanod vele. :/

2017. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért bocsájtasz meg egyáltalán???? És látod, Te érzed rosszul magad miatta...miközben neki kéne!!
2017. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%
Nem, viszont most te kerültél kínos helyzetbe, mert nem vitted végig a játékot! Az kevés, ha szembesíted a tényekkel, mert ennek önmagában nincs súlya.
2017. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán, mivel bukott le? Megcsalással, vagy valami mással? Másrészt, ha ennek ellenére megbocsátottál, akkor végképp nem értem az egészet. Ha nincs meg a bizalom a másikkal szemben, akkor mi értelme az egésznek?
2017. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudják a pszichopata fogalmát, pedig nem 13 évesek.Ez szánalmas, milyen haverjai vannak ennek az embernek?

Ha pszichopata lennél szarnál erre a tetüre, ha csak nincs belőle hasznod, nem táplálnál iránta érzelmeket.Ajánlom, hogy olvassanak utána.

15/L

2017. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megcsalással, kémprogrammal. Sajnos túlságosan is szeretem őt...
2017. ápr. 1. 00:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg de szerintem ez nagyon gáz helyzet. Én már az első alkalommal sem bocsátottam volna meg neki nemhogy a második alkalommal és még ő mérges mikor a talpadat kéne nyalnia ha már másodszor is elnézted a félrelépését. Az meg, hogy nagyon szereted haszontalan indok. Annyi nem elég, egy jó kapcsolathoz, hogy te szereted a másikat. Látható hogy a párod nem szeret, nem tisztel ugyanis akkor nem tette volna meg ezt nemhogy másodszor, de elsőre sem. Akármennyire is szereted ne légy balek...Majd találsz mást akit ugyanúgy fogsz tudni szeretni hidd el ne add fel az önbecsülésed csak emiatt.
2017. ápr. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja utolsó vagyok még és persze biztos lehetsz benne, hogy nem ez volt a legutolsó eset, hogy ezt megtette addig fogja veled ezt csinálni amíg te hagyod. Azzal, hogy semmi következménye nincs annak, hogy megcsalt mert te simán megbocsátasz neki akárhányszor azzal csak magadat engeded kihasználni.
2017. ápr. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy, ha úgyse hagyod ott? Hát nincs neked önbecsülésed? Büszkeséged? Bármi?

Minek raksz fel kérdést, ha tulajdonképpen semmi haszna nincs a válaszoknak?

Ááá, ennyit tudok erre írni: Ki milyet szakít, olyat szagol!

2017. ápr. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik, félrevezet, most meg elmebeteg híredet kelti.... értem, hogy szereted, de te érted-e, hogy ő meg NEM szeret.
2017. ápr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!