Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyi veszekedés után helyreho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi veszekedés után helyrehozható egy előtte nagyon jól működő kapcsolat?

Figyelt kérdés

Két éve élünk együtt, szinte ismerkedésünk óta.Van egy 7 éves lányom, nem közös.

A balhék kb. két hónapja kezdődtek.Elmentem dolgozni egy másik helyre, napi 4,5 órát utaztam, sem idegileg, sem fizikailag nem bírtam.Féltékenykedett, volt mikor jobban, volt mikor Kevésbé.

Volt, hogy kimozdultam itthonról, úgy éreztem nem bírom sem a munkahelyet, sem itthon, sem semmit.Mindegy, nem ragozom.

A fejébe vette, hogy tuti voltam valakivel.A szex megszűnt köztünk, semmi nem maradt a gyönyörű két évünkből.

Aztán kb. 2 hete egy héten át mindennap együtt voltunk, de azt mondta, folytatni nem akarja, költözzek el.

Érdekes mód nem akart Esténként maga mellől "elengedni", úgy aludtunk, hogy szorított magához, mindenünk összegabalyodva, fogta a kezem.

Jött egy hetes mosolyszünet megint.

Tegnap már volt olyan szexhiányom, azt hittem szétrobbanok.Elkezdtem közeledni.Ellökte a kezem, mondván nem akar tőlem semmit.Aztán valahogy ismét összegabalyodtunk, erekció pillanat megvolt ismét.Hogy aludtunk?Szorított megint magához.Tudom, hogy szeret, akar engem, de nem tudom hogy lehetne rendbe hozni amit elcsesztünk?Többek közt én is.

Senkije nincs, ahogy nekem sem.

Olyan, mintha most döbbenne rá, mennyivel fiatalabb vagyok, azt hiszi " élnem" kell még.Pedig nem.Kiéltem magam tízen, huszonévesen, 30-asként nem vágyom erre.


Akinek esetleg volt mélyponton a kapcsolata, hogyan tudta rendbe hozni?

Nagyon szeretem őt.


2017. jún. 22. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok kommunikációval és odafigyeléssel rendbe tudjátok hozni. Kettőtökön múlik! Hogyha van szeretet, semmi sem lehetetlen.
2017. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én csak a szegény gyereket sajnálom
2017. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetéssel.
2017. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1.Én minden erőmmel ezen vagyok, valahol ő is, mert minden átmenet nélkül mondta múltkor, mozduljunk ki, legyek kész, mire melóból hazaér.Elmentünk oda egy kései ebédre, ahol legelőször voltunk.


#2 A gyerekem nem volt egyszersem tanúja a veszekedéseknek, cirkusz csak akkor volt, ha ő az édesapjával volt.

2017. jún. 22. 09:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4.: én ilyen kapcsolatban nőttem fel gyerekként. Máig piszchológushoz járok. Azért írtam, hogy csak a gyereket sajnálom, mert tapasztaltam az ő helyzetét.
2017. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nagyon szívesen! :) Bízzál benne!
2017. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom. #5. :(

Mondom, ő nem volt ennek tanúja egyszersem, mert érdekes ez is, ha a gyerek jelen van, soha nincs vita sem, nemhogy beszélgetés.


Igen, bízom benne.Hiszem azt, ha türelmes vagyok, nem traktálom folyton azzal, hogy kezdjük újra, csak beszélgetünk rengeteget, akkor olvad a jég.

Bevezettem minden reggelre egy cetlit a kávé alá, minden reggel jó reggelt kívánok, kiírom, hogy legyen szép napja, ésvigyázzon magára.

Vagy csak szimplán olyat főzök, ami igaz, hogy nagyon macerás, de legalább nem hétköznapi.

Tudom hogy jól esik neki, nem mondja mert nem a szavak embere, de mindig elhagyja a száját a köszönöm, a légyszíves.

Ahogy nekem is.

2017. jún. 22. 09:42
 8/14 A kérdező kommentje:
# nemhogy veszekedés
2017. jún. 22. 09:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt két barátnőm is, aki ilyen közegben nőtt fel. Előttük soha nem veszekedtek, tény, de baltával lehetett vágni otthon a feszültséget és nagyon hideg volt a közeg. Mindketten komolyan sérültek azzal, hogy ezt a mintát tanulták el, az egyikük nagyjából rendbe jött 32 éves korára, de ő sokáig terápiára jár, a másik azóta is képtelen normális kapcsolatot kialakítani. A gyerek az gyerek, nem pedig hülye, bizony érzi így is, ha baj van.

Gondold át alaposan, meddig szeretnéd még kínozni őt és magad egy ilyen féltékeny, bizalmatlan alakkal.

2017. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az, hogy több mint 20 év van köztünk, nyilván szülhet benne negatív gondolatokat, annak ellenére, hogy a szexuális életünk maga (volt) a mennyország.

32 éves vagyok, lehet tart attól, hogy meglépek.De nem akartam sem eddig, sem most.

Érdekes, hogy napok óta ő is figyelmesebb.Pl. reggel ahogy megy el dolgozni, becsukja az ablakot a hálóban, hogy ne a fűnyírásra ébredjek.

Tudja, hogy imádom a kókuszt.Mostanában egyre többször gondol rám ha épp beszalad a boltba.

Tudom, hogy igyekszik, de nekem is kell.Figyelek rá, tényleg nem kell senki más.

Most pl. palacsintát sütök úgy, hogy kint 40 fok van...

Ok, bent a házban hűvös, de csak addig, míg nem tartok majd a 10. palacsintánál. :)

De szívesen teszem.

Tényleg imádnak kint az udvaron lenni a kislányommal, imádnak a sziklakertekben együtt tevékenykedni, vagy csak szimplán a tóban lévő halakat etetni.

Mostmár lassan úszkálhatunk is, tavaly is biztatta, hogy ne féljen a vízben, vigyáz rá.Egyszóval öröm rájuk nézni, a lányom szereti nagyon.

2017. jún. 22. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!