Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom nagyon közömbös velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon közömbös velem . Mit csináljak egyáltalán nem foglalkozik velem . Lassan 3 éve vagyunk együtt vagy kisbabánk de nem foglalkozik velesem. Csúnyán is beszél vele és mindenért engem hibáztat. Mit tegyek h újra érdekeljem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem foglalkozik a gyermekével, csúnyán beszél vele, és te ezek után még tepernél, hogy újra érdekeld?


Inkább hagyd ott. Igen, az előfordulhat, hogy egy férfi és egy nő elhidegül egymástól, de a gyereke mindig a gyereke marad. Ha ő nem képes törődni vele, akkor megvan róla a véleményem. Az ilyen NEM apa.


21/L

2017. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Valószínűleg ebben neked is van részed...nézd meg egy 2-3 évvel ezelőtti fényképedet és most a tükörben magadat...ha negatív a véleményed, akkor tudod, mi a teendő.


Mellette még emlékezzél arra, hogy milyen volt személyiséged és övé....melyikőtök lett más vagy laposabb.

Miket tettél akkor és mit váltott ki belőle az és ő mit tett neked akkor...minden értelemben...meglepetések, kirándulások....programok...

2017. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon nagyon sajnálom.

Mindem rendben lesz. Így vagy úgy.

Szeresd s óvd drága gyermeked. Ő legyen első.

Sok sok erőt néked.

2017. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A baba közös döntés volt? A baba előtt megszületett a közös döntés kettőtök jövőjéről? Elhatároztátok, hogy közösen fogjátok leélni az életetek? Vagy csak becsúszott a baba, és gondoltátok, lesz ami lesz? Mennyire volt stabil a kapcsolatotok a gyerekvállalás előtt? Vagy csak most kezdődtek a problémák? Esetleg már régebben? Csak te nem vetted észre a jeleket? Hogy fogadta a gyerek születését a párod? Amikor terhes voltál, melletted állt? Segített neked?
2017. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen azért akarom h helyrehozni a kapcsolatot mert nincs hova mennem és a gyerek miatta. Mert nem jó úgy élni h veszekedünk vagy épp nem szolunk egymáshoz.
2017. júl. 2. 11:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mentünk soha se mindig ezen vitáztam h foglalkozzon velem mert 7 hét napot dolgozott én meg itthon voltam . Havi egy két napot volt itthon és akkor sem foglalkozott velem inkább a teloját nyomkodta.aztán azt mondta h emiatt kacsintott félre. Meg h mindig mindenbe én vok a hibás és a barátaim is mondják h nem én vok a hibás de már kezdem elhinni h tényleg bennem van a hiba. Próbáltam megbeszélni mindent vele de vagy otthagyott kiment cigizni vagy átment annyához és szintén magamra maradtam és csak örlődtem h mit ronthattam el
2017. júl. 2. 11:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a gyerek közös döntés volt . Akkor változott meg amikor terhes lettem .
2017. júl. 2. 12:02
 8/8 Savlekotő ***** válasza:
Mert akkor lett meg a barátnő te meg már agyára mész és ki se tehet mert nincs hová,csodálkozol,minek kellett lebabázni már az első pár évben?
2021. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!