Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet folytatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet folytatni egy kapcsolatot így? A párom alig foglalkozik velem, több mint 10 éve vagyunk együtt. Nagyon türelmes voltam eddig. Ha szóba hozom a dolgot akkor még én vagyok a hülye.

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
ha akarod folytatni, adj neki ultimátumot, hogy lássa, komolyan agyalsz a témán. ha akkor is lehülyéz, akkor nincs mit keresned mellette
2012. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az ultimátum semmit nem ér...

Én évekig kb. mindent bevetettem, és csak akkor fogta fel, hogy tényleg elveszít, amikor lett egy új kapcsolatom...

2012. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj az hogy a gyermekünk miatt nem tudnák lépni.
2012. szept. 12. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De, lehet gyerekkel is lépni. Én is megtettem.

Nem akartam, hogy ilyen mintát lásson maga előtt...

2012. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy én is egyből lépnék, de sajnos hitelünk van amit még így ketten is nehezen fizetünk, nem ,hogy egyedül. De a gyereknek ez így tényleg nem jó példa.
2012. szept. 12. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne egyedül? Nézz utána a lehetőségeidnek... a hitel feleződik, meg még sok minden más is.

Nem mondom, hogy leányálom, de megoldható minden.


Én nem bántam, hogy léptem, mert gyakorlatilag azonnal lett új kapcsolatom, ahol maximális törődésben és figyelemben van részem!

2012. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Irigyellek!!!
2012. szept. 12. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigyelj, évekig szívtam, mire képes voltam lépni. Sajnálom az elvesztegetett időt!
2012. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint van még remény, csak az a baj nincs önbizalmam, hogy egy újabb kapcsolatba belevágjak.

Örülök, hogy Neked sikerült. Köszönöm a tanácsaidat....

2012. szept. 12. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is hét éve vagyok az enyémmel és vannak pillanatok, amikor úgy érzem, semmi értelme. De tudom, hogy még ha a szándék egyértelmű is, a tett a legnehezebb.

Ha viszont már egyáltalán nem megy, akkor lépj!

2013. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!