Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bevállalnátok egy ilyen nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok egy ilyen nővel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mindenben passzolnátok,megértitek egymást,jól főz,toleráns,nem akar korlátozni stb.


Viszont egyetlen hibája,h a takarítás nem megy neki.Ezt a kapcsolat elején közli is. Nem is szereti csinálni néha-néha "elúszik" a lakás.A szekrényeiben összevissza vannak a ruhák.Az udvar is néha rendezetlen.


2017. júl. 17. 09:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít, hogy én igen, vagy nem...nem ismerem. Komolyan, ennyire döntésképtelen vagy? Tudod mit, próbáld meg , aztán még mindig szakíthatsz...
2017. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Simán.

Minden embernek van hibája, a takarítást pedig szerintem 10 nőből minimum 7 Utálja mindenkinél előfordul néha, hogy elúszik a lakás.

2017. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Majd fog az is menni, muszáj lesz. És akkor mér semmi gond sem lesz...
2017. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%

Ez kizárólag hozzáállás kérdése, nem arról van szó, hogy valamihez nincs érzéke.

Párkapcsolatot simán bevállalnék és hozzászoktatnám a rendszeres dolgokhoz, mert ha egy Nő szétszórt, akkor anyának sem lesz jó, ezen mindenképpen változtatnék.

40F

2017. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Nem passzol ossze amiket allit. Jol foz? A fozeshez tisztanak kell lennie a konyhanak, ha o ezt nem csinalja meg nem ennek a foztjebol meg valami gyomorrontast kapnek.
2017. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Akkor majd te takarítasz...
2017. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó mi az hogy nem passzol össze a dolog?

Elmondom neked exfeleségem ilyen volt mint amit a kérdező felvázolt.

Nagyon jókat sütött főzött!

Viszont rendet tartani, takarítani nem tudott, ruhái úgy ahogy a kérdező írta behajigálva a szekrénybe...


Kedves kérdező én semmiképpen sem mennék bele ilyenbe újra! Toleráltam, megcsináltam helyette évekig, aztán elszakadt a cérna.

De te tudod téged mennyire zavar a rendetlenség.

2017. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Nyet. Tisztaság, rendezettség minden téren fontos.
2017. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Néha elfenekelném azért.
2017. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Attól lehet tiszta a konyha hogy nem tud rendet tartani, a rend és a tisztaság két külön dolog. Én is ilyen vagyok. A konyha, fürdőszoba alapból ragyog mert arra nem sajnálom az időt, az ágyneműt hetente húzom....csak nincs mindig kivasalva. És a rendetlenségem abból áll, hogy az utóbbi pár évben képtelen vagyok rendben tartani a ruháimat és a papírokat. A konyha asztalt pedig hiába takarítom le alkalmakra, egy nap alatt mindig felgyűlik rá egy kupac cucc, fogalmam sincs honnan. Szóval megszoktam hogy én ilyen vagyok és kész. Erőt tudok venni magamon, de nem fogok megváltozni. (Mondjuk én depressziós vagyok és lehet ettől billentem ki pár éve, bár mindig voltak rendezett és rendetlen szakaszaim)
2017. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!