Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora távolsággal bevállalnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora távolsággal bevállalnátok egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Majdnem 7000 km van köztünk.... anyagi gondot nem jelentene menni a másikhoz, de a munkánk miatt esélytelen, hogy bármelyikünk is költözködjön..
2017. febr. 10. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Dehogy, nem vagyok idióta. Bőven találok férfiakat a saját városomból.
2017. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mennyi időt töltötök együtt? Az milyen minőségben? Nezen hogy tudtok kommunikálni? Soha sem lehet szó a költözésről.. ??

Nekem sok lenne. De láttunk már nagyobb " csodákat is " !

2017. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

"de a munkánk miatt esélytelen, hogy bármelyikünk is költözködjön.."


Ha együtt akartok lenni, akkor valamelyikőtöknek lépni kell, és ott kell hagynia a mostani állását.

Két egoista önző személy nem fog tudni egy párkapcsolatot alkotni.

Ha nem vagytok hajlandóak változtatni, akkor már most az elején hagyjátok ezt a fenébe, hisz eleve nincs jövőtök, akkor minek öltök bele a semmibe időt és energiát?

2017. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha akarnám és a másik fél is akarna akkor bevállalnám persze.

De ezért keményen kell ám dolgozni ..

2017. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért vagyunk egoisták, meg önzők, mert mindkettőnknek stabil, olyan munkahelye van, amivel az egész életünket meg tudjuk alapozni, ami nem hullik csak úgy az ölünkbe? Oké :)

Én Londonban élek, ő meg Amerikában (Nashville), de ráadásul ő állandóan úton van egész Amerikában.

Abból a szempontból jó, hogy ő is, meg én is, a magunk urai vagyunk, szóval lényegében bármikor tudunk találkozni, de hosszabb együttlétek ritkán vannak.

2017. febr. 10. 22:45
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Akkor miért nem keresel a környékeden egy társat, ha nem akarod otthagyni a melódat? Ilyen egyszerű, és nem kell azon rinyálni, hogy akkor most lesz-e jövőtök vagy sem!

Mert ő ott lesz mindig melletted és a melódat se kell otthagyni!


Soha nem értettem az ilyen személyeket, nem akarnak változtatni a helyzetükön, mert az jó, de azért szép jövőt akarnak maguknak lehetetlen helyzetből kihozni.

Mondták már: befektetés nélkül nincs haszon.

2017. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Esélytelen. Ha nagyon tetszene, és egyikünk tényleg megengedhetné magának, akkor találkoznék vele egy hétvégére, vagy ilyesmi. Kapcsolatban viszont nekem a 30 km is sok.
2017. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A legkevésbé sincs hozzá közöd, heteske ;)
2017. febr. 10. 22:53
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Ezt kapcsolatnak sem lehet nevezni.

Ha egyikőtök sem akar költözni, akkor mégis hogy akarod? :)

2017. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így is távkapcsolatom van,kb. fele ennyi távval.
2017. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!