Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek ha a párotok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok azt kérné hogy sportmelltartót hordjatok a hagyományos kialakítású helyett?

Figyelt kérdés
Indok: a sportmelltartó nem hangsúlyozza úgy a dekoltázst, mint a hagyományos melltartó. Minden hagyományos melltartó enyhén push-up hatású (nem a push-up szivacsosra gondolok).
2017. aug. 2. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy engem ne szabályozzon senki és ne mondja meg senki, hogy mit vegyek fel. Sport melltartó sportoláshoz való. Nem véletlenül.
2017. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
*ha másban is ennyire szabályoz, akkor otthagynám és szakítanék. Nagyon birtokló lehet ha elmondja hogy mit vegyél fel.
2017. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tartozik rá, mit hordok.

Nekem is gyakran szóvá teszi a párom, hogy hordjak zártabb (értsd, magasnyakú, garbó) felsőket, mert aminek már van egy pici kivágása is, abban látszik, hogy van mellem (vékony vagyok nagy mellekkel).

Egyszóval: nem. Nem vennék fel sportmelltartót, ha arra kérne se, mivel nekem nem praktikus, nem tart szépen.

2017. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyrészt hülyeség, van nem push-up hatású hagyományos melltartó is, csak olyat kell választani. Másrészt nincs az az isten, a sportmelltartókban sokkal több anyag van, magasabb a nyaka, ami ilyenkor nyáron kibírhatatlan, plusz nem lehet olyan ruhát felvenni amiből nem létszik ki, nincs benne merevítő és szivacsréteg sem, ami nem a dekoltázs hangsúlyozása miatt kell, hanem mert elég érzékeny a mellem, illetve szűk is, hogy sport közben rendesen tatson, vagyis ha nem sportoláshoz hordom, hamar kényelmetlen lesz. Nem fogok más melltartót hordani, mint ami igazán kényelmes, csak mert a páromnak féltékenységi rohama van. (Gondolom ez az indok, ha nem akarja hogy hangsúlyozza a barátnője a dekoltázsát)
2017. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem vennek fel sportmeltartot. 28F
2017. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szinten lógnak a melleim, hogy nincs olyan sportmelltartó, ami megtartaná... vagy ha van, akkor egy kisebb vagyonba kerül és nem lehet Magyarországon kapni. Nekem kell a merevítő már csak ahhoz is, hogy ne legyenek fizikai fájdalmaim. Ha emellett a párom ezt erőltetné, csak azért, hogy ne nézzenek más pasik az utcán (ahelyett, hogy magát küldené el pszichológushoz), és vígan végignézné azt, hogy fáj nekem a melleim súlya kellő tartás nélkül, hát azonnal lapát lenne.
2017. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Merevitős, szivacsborítású hagyományos melltartóról van szó. Nagy és természetes mellre nagyon sok push-up nem is kapható. Sportmelltartó szörnyen kényelmetlen a nagy melegben, mert az izzadságot nem szívja fel semmi.
2017. aug. 2. 15:36
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést!
2017. aug. 2. 15:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordanék. Mi lenne a következő, hordjak csadort? Ha képtelen megbírkózni a ténnyel, hogy csinos vagyok és ezt bárki láthatja aki nem vak, akkor nem egymást keressük. Én azt szeretem, ha a párom büszkén mutatkozik velem és van egy egészséges önbizalma.
2017. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A sportmelltartó nem minden napos viselet. Azért tart stabilan, mert elnyomja a melleket. Ez viszont hosszú távon nem egészséges, mert elnyomja a szövetek között a keringést. Így az ellenkező hatást fejti ki, és lógni kezd a mell. De daganatokat is okozhat (évek távlatában).

Egy kényelmes, megfelelő melltartó nem csak esztétikai kérdés, hanem egészségügyi is!


Ha a pasimnak fontosabb a féltékenykedés és a kis egója, mint az én egészségem, akkor lehet ballagni!

Egyszer elmagyarázod neki a miújságot. Ha tovább szövegel, akkor dobd ki!

2017. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!