Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » én bagolytípus vagyok, párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én bagolytípus vagyok, párom éppen fordítva. sok a súrlódás emiatt. Hogyan áthidalható?

Figyelt kérdés
1 szoba-konyhásban lakunk, nincs pénzünk nagyobba költözni.

2017. aug. 3. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Pontosabban? Nem értem mi a probléma.
2017. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor tanulj meg szöveget értelmezni
2017. aug. 3. 09:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fuldugo es szemtakaro. Nalunk bevalt. Pedig 6 szobas a hazunk. De nem szeretunk kulon lenni. O ilyenkor felarzenaozik en meg olvashatok.

Forditva: en jol alszom ha hallom picit ha o mocorog.

2017. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felarzenalozik *
2017. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Normális esetben ezt lehet súrlódás nélkül intézni. Van, aki ha alszik, akkor bombát robbanthatsz mellette. Ilyenkor nem gond.

Akkor, ha valaki éber alvó és minden neszre felkel, egyszerűen nem tudsz mit kezdeni.

2017. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Akkor szét hullatod a tollaid a szobában, persze, hogy van súrlódás. Meg huhogsz egész éjjel, mikor ő aludna. Viszont nincs egér a lakásban ez előny, mert összeszeded éjjel!
2017. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni aludni. Én már ott tartok ebben, a TV fél hangon megy, szól a zene, porszívózik körülöttem a párom, én ezektől még tudok békésen aludni. Már akkor gyanús, ébredek, ha teljes a csend.
2017. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Keress egy facan tipusut.
2017. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni.
2017. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt mondtam volna, hogy külön alvás. Ismerek olyan házaspárt, akik gyakorlatilag mindig külön aludtak, mert ebben annyira különböztek.

Viszont, ha csak ekkora a ház, akkor szemvédő+füldugó. Meg egy kis tolerancia. Mondjuk, aki bagolytípus, az ne este 11-kor kezdjen el porszívózni, mert az neki még belefér. De ha van szemvédő és mondjuk a másik meg még tévézik fülhallgatóval, vagy olvas, akkor lehet azért aludni.

2017. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!