Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táv kapcsolatban ha van valami súrlódás, vita, hogy kezelitek? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Ma volt az első vitánk amióta táv kapcsolatban vagyunk. Nagyon rossz érzés...

2017. febr. 16. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi hétvégente találkozunk, szóval annyira nem távkapcsolat, de ha hétköznap kapunk össze valamin akkor mindig a barátom kezeli jobban. Én elég makacs vagyok, ha amúgyis rossz napom/kedvem van akkor nem igazán hajlok arra, hogy rendesen megbeszéljük, de barátom az, aki elnézőbb velem, mert tudja hogy stresszes vagyok rengeteg dolog miatt, ezért ha valami hülyeség miatt fenn akadok akkor észhez térít. Úgyhogy nálunk ő a békítő, de mostanában nem veszekedtünk nagyokat, csak apróságokon vitatkoztunk, de mindig nagyon hamar megbeszéljük.
2017. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oszinten, mi a ket ev alatt nem nagyon vitatkoztunk, veszekedtunk. Felesleges idopazarlas, meg energiapazarlas. Valami nem tetszik, jelezni kell normalisan, es atbeszelni. Ha nincs kompromisszum, akkor fel kell noni, ahhoz hogy kepesek legyunk engedni. Szerintem ez a titka a dolgoknak. Meg felesleges mindenen megsertodni. Pl. tegnapi eset. Kuldtem a paromnak egy kepet (screenshotot egy repjegy akciorol, hatha jo lesz a kovetkezo talalkozasunkra :D). Ez volt delben, o pedig csak valamikor delutan valaszolt, ha jol emlekszem. Kozben viszont, meg mielott valaszolt volna, meg volt nyitva a beszelgetes es egy baratnom megrokonyodve kerdezte, hogy "uristen, mar ket oraja nem valaszolt neked, es te nem vagy a plafonon? Es uristen ma meg nem is irt neked, nem is beszeltetek, es ilyen nyugodt vagy... uristen.". Tok atlagos lany pedig, nem hisztikiralyno, de igy pl. nem lehet kapcsolatban letezni. Pont ilyen reakciok miatt (meg amiket neha itt is olvasok) erzem neha azt, hogy az emberek parkapcsolatban eleg gyakorta mintha allandoan keszen allnanak a harcra, es ha a masik nem ugy reagal, ahogy elvarjak, akkor azonnali jelleggel kompenzaciot varnak. Persze, nem allitom, hogy el kell viselni, ha a masik a szarik a fejedre, a tiszteletlenseg, es a masik nem megbecsulese nem ide tartozik. Viszont nyugodtnak kell lenni, szeressetek egymast, es nem lesz para. Persze, nem allitom, hogy nalam van a tokeletes kapcsolat receptje, de nekunk, nalunk igy mukodnek a dolgok ketezervalahanyszaz kilometer tavolsaggal, es egy lakast is berendeztunk telefonon veszekedes nelkul, szoval valamit lehet jol csinalunk :D.


Min vesztetek ossze amugy? Mekkora a tav? Milyen gyakran latjatok egymast?:)

2017. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A történet lényege, hogy elég nehéz időszakon megyek keresztül és most ez a távkapcsolat is elég hirtelen jött 3 hónappal ezelőtt.

Lesz egy jogi ügye és ebben a volt párja segít, viszont ezt csak tegnap említette meg, hogy ki is az illető.

Elég rosszul reagáltam ezt le és ezt be is láttam, megmondtam neki, talán a sok stressz ami jelenleg körülöttem van ez is rá tett egy lapáttal.

Nagyon rossz, hogy pont most van olyan messze.


Valamivel több, mint 1600 km van köztünk.

2017. febr. 16. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj... :) Kicsit hagyd ülepedni a dolgot, és legközelebb ha beszéltek legyél kedves.
2017. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugy, hogy majdnem szakitottunk, három nap telefonos éjszakázás kellett, hogy együtt maradjujk, de megérte.

Azota még csak aprobb viták sem voltak, söt, összeköltöztünk, és a távolság miatt kialakult problémák - vagy nehézségek - huss, eltüntek.

2017. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen mesél az exeiröl, egyikkel jóban is vannak, és ki is akart jönni hozzá, de mondta neki, hogy barátnöje van (itt ferditett, mert a személyes találka csak aztán jött) ,:) Én nem vagyok féltékeny egyik csajszira semsem, mert mindegyik kapcsolatának - ahofy az enyémnek is - okkal lett vége, és velem fekszik, ébred, nevet... nem velük.
2017. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbálom most ezt a témát vele kerülni mert nagyon nehezen érint és csak sírás lenne belőle...
2017. febr. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!