Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vettem egy eljegyzési gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem egy eljegyzési gyűrűt 💍 az előző sajnos eltűnt, még csak most körvonalazom hogyan adjam oda. Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Hali skacok, tehát a sztori az hogy házasok vagyunk már, viszont a régi eljegyzési gyűrű 1 éve eltűnt egy nagytakarítás alkalmával. Most sikerült találnom egy hasonlót. Pont most lesz a házassági évfordulónk pár hét múlva. 10 éve vagyunk együtt. Ezer dolgot el lőttem már :) írnátok pár jó ötletet? Hát ha tudok belőle építeni valami sajátos meglepetést várom az ihletet :) köszönöm mindenkinek!

2017. aug. 4. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs ötletem, de szerintem nagyon édes, hogy 10 év után is ennyire teszel a kapcsolatotokért és képes vagy meglepni egy új gyűrűvel :)
2017. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1# Természetesen maradok :D miért ne maradnák ha jó minden? :D


2# Igazán köszönöm, egyenlőre még nem álmodtam meg, hogy mi legyen, van amikor jobban jön az ihlet van amikor kevésbé :D de majd mindjárt olvasgatok az eljegyzési kategóriában :)

2017. aug. 5. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg puhatold ki, hogy mi volt az álmai lánykérése és azt valósítsd meg. Mondhatod neki azt, hogy köszönöd, hogy ennyi éve melletted áll, és szeretnéd ha ez örökre tartana, ennek jelképéül adod a gyűrűt.
2017. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol vannak az ilyen férfiak? :)
2017. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!