Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet nőként "bebörtönözv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nőként "bebörtönözve" együtt élni?

Figyelt kérdés

Baráti üzenetet ír egy 25 feletti egyedülálló férfi a szomszéd huszonéves nőnek a nő szakmájával kapcsolatban, aki egyébként nem is az esete, erre a válasz.:

"Barátom nem igazán örül neki hogy írsz. Úgyhogy mindenféle rossz gondolat nélkül kérlek hogy ne írj többet."

Tegyük, hozzá, hogy a férfi idős apja azért bevihette a nőt a városba kocsival, azért nem volt harag...


Akkor innentől egy életen át haragszik a szomszéd?

Komolyan, felnőtt nők hogy élhetnek együtt boldogan olyan férfival, aki láncon tartja őket? Hogy legyen az ember mindenféle rossz gondolat nélkül, ha tudtára adták, hogy a nő pasija már a fentiektől féltékenységi "rohamot" kapott?



2017. aug. 18. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Mindennek meg van az ara. Ha nokent a kenyelemert prostikent elsz akkor ez van, a ferfi diktal. A noket ez annyira nem zavarja, nincs tul nagy onbecsulesuk.
2017. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Más nevében nem nyilatkozom, de nekem nem kéne egy ilyen alak. A hideg ráz az indokolatlan féltékenységtől. Aki ennyire nem bízik bennem, a mehet amerre lát.
2017. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Vannak nők, akikkel meg lehet ezt tenni, bár szerintem, ezt hívják "önfeladásnak".
2017. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha én ilyet írnék,csak azért tenném hogy lekoptassam az illetőt,és képben legyen hogy van barátom.Na,erre nem gondoltál ? :)
2017. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

"Baráti üzenetet ír egy 25 feletti egyedülálló férfi a szomszéd huszonéves nőnek a nő szakmájával kapcsolatban, aki egyébként nem is az esete"


Aranyos megfogalazása ez annak, hogy


"Ráírtam a szomszéd jónőre, erre visszaírt, hogy van barátja, aki nem nézi jó szemmel a csábítási kísérletem".


Nem fogunk sajnálni kérdező. Gusztustalan voltál.

2017. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5.: Te olyat idézel, amit itt senki nem írt le, kitől idéztél?


Nem hajtott rá senki senkire és nem is fog.

Plusz mit jelent ez, hogy: "Barátom nem igazán örül neki hogy írsz."? Félnem kéne? Fenyegetés szerű?

És mi lesz, mit tesz a nő barátja?

Egy olyan nőé, aki személyesen nem is ismer, csak éppen olyan probléma adódott az életben, amire ő a szakmájából kifolyólag esetleg tudott volna valamit mondani. Ezért kapta az üzenetet.

2017. aug. 18. 20:56
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

#6


Akkor keress mást a szakmai problémádhoz. Nem is értem mit rugózol ezen. Nekik jó így. Neked semmi közöd hozzájuk.

2017. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5,7.: Amit te írsz az alapján gusztustalan dolog Magyarországon bárkihez hozzászólni. Jól értem?
2017. aug. 18. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

#8


Nice try.


A nő kifejtette, hogy neki és a párjának nemkívánatos az írkálásod. Ne írj ennyi.

2017. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9.: Ennek a nőnek nincs szabad akarata, azaz nem nő, hanem rabszolga.
2017. aug. 18. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!