Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet nőként "bebörtönözv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nőként "bebörtönözve" együtt élni?

Figyelt kérdés

Baráti üzenetet ír egy 25 feletti egyedülálló férfi a szomszéd huszonéves nőnek a nő szakmájával kapcsolatban, aki egyébként nem is az esete, erre a válasz.:

"Barátom nem igazán örül neki hogy írsz. Úgyhogy mindenféle rossz gondolat nélkül kérlek hogy ne írj többet."

Tegyük, hozzá, hogy a férfi idős apja azért bevihette a nőt a városba kocsival, azért nem volt harag...


Akkor innentől egy életen át haragszik a szomszéd?

Komolyan, felnőtt nők hogy élhetnek együtt boldogan olyan férfival, aki láncon tartja őket? Hogy legyen az ember mindenféle rossz gondolat nélkül, ha tudtára adták, hogy a nő pasija már a fentiektől féltékenységi "rohamot" kapott?



2017. aug. 18. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

#10


Te vagy A Mindentlátó Ember? Honnan tudod te ezt? Lehet azért írta, mert Ő nem kér belőled és gyenge csajozásnak értékelte az khm. "ártatlan" kérdésedet.

2017. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Aki ilyen helyzetben a barátjára mutogat, azzal jobb nem beszélni. Szakmai tanácsot se kérjél tőle.

De lassan az utcán se kérdezz meg senkit, hogy mennyi az idő vagy hogy jár a busz, mert hátha van valakije. A migránsoktól fosnak az emberek, de bizonyos hozzáállásért nem is kell, hogy idejöjjenek.

2017. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Az is lehet, hogy csak nem akar neked ingyen melózni. Majd ha szaktanácsadást hirdet, arra jelentkezhetsz.
2017. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#2,3,12.: Én veled, 81% értek egyet, nemhiába a te válaszaid itt a legnagyobb arányban hasznosak.


Egy szomorú dolog van, hogy innentől akár haragot tarthat a szomszéd, vagy annak pasija...

Pl. második generációs magyar állampolgár, mohamedán pasas fenyegetett már meg egy alkalommal. Neki a csaja vissza sem írt semmit, ott néhol a nőknek ahhoz nincs joga. De az is igaz, hogy abban az esetben ismerkedés céljából írtam, fent egyáltalán nem ez a helyzet.


Munkahelyen esett meg, hogy egy kolléga már-már paranoiásan féltékeny volt, egyszer találkoztam a nőjével egy munkahelyi megbeszélésen, amire a főnököm utasított. Átadtam neki a munkám egy részét. Ezután a nő pasija rám szállt, hülyézett, zaklatott. Egyértelműen jelezte, hogy szerinte én a nőjére hajtok. Arra a nőre, akivel én egyetlen-egy alkalommal találkoztam élőben a munkahelyen!


Még azt is el tudom képzelni, hogy valaki a nevemben leveleket írt annak a lánynak, mert a pasas reakciója érthetetlen volt. Előbb-utóbb, egyszer kiderül az igazság.


Mindig én szívom meg, aki soha senkinek nem ment rá a nőjére és nem is fog. Pechemre senkim sincs.

2017. aug. 18. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!