Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális szerintetek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek ha egy fiatal feleség (26 éves, két hónapos házasság,5év együtt) minden este kikészíti a férje ruháját, hogy mit vegyen fel másnap?

Figyelt kérdés

Én ilyent nem hallottam, az ismeretségi körömben nem találkoztam ilyennel.

Kicsit azt érzem, ha az elején el lehet rontani valamit, akkor azt már megtette.

A férje egyébként nem várná el tőle.

Ti mit gondoltok erről? Vagy csak szerintem sok ez már?


2017. aug. 13. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom ezzel.
2017. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem elvárás, hanem magától teszi, és nem is erőszakoskodik a férjével, hogy márpedig ezt kell felvenned, az szerintem teljesen normális.

Én se találkoztam ilyennel, de ez egy szép gesztus szerintem.

"Kicsit azt érzem, ha az elején el lehet rontani valamit, akkor azt már megtette."

Ezt nem értem. Nem írtad, hogy hisztis, akaratos, erőszakos, kényes, tudálékos, primitív, csak egyszerűen este elő szokta szedni a férje ruháit reggelre. Mit rontott volna el?

2017. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Ja, már azt hittem, a férjét készíti ki. Soha ne legyen nagyobb gond náluk!
2017. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy db ilyen szokás még nem gond. Meg ez nem akkora erőfeszítés. Ha minden alkalommal hajnalban kelne, hogy ebédet főzzön a férjének amit elvihet melóba, csak és kizárólag ő mosogatna, mosna, teregetne, stb és a férjének csak le kell dobnia magát a kanapéra a TV elé, akkor az már gond lenne.
2017. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A férj beletörődik, amit a feleség mond úgy van. Ha ő kikészíti a ruhákat, akkor ez van. Egy pohár innivalót nem önthet magának a férj, mert mindent a feleség szeretne csinálni. Főzés, takarítás stb. Tehát a férj ne csináljon semmit.

Azért érzem úgy, hogy elrontja a dolgot, mert én másként gondolom szerintem... a férjnek is van két keze, meg tudná csinálni, de ennyi apró dolgot majd gyerek mellett, vagy ha már megszokássá válik, hogy ennyire kiszolgálja, óriási teher lehet a feleségnek. Vagy én látom rosszul?

2017. aug. 13. 14:53
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
#5 Gondolom a férj egy igazi papucs, nem hiszem el, hogy őt nem zavarja, hogy egy italt se tölthet ki magának :D De, nyilván nagyon elrontja a nő, az ilyenekből lesz általában a lepusztult, házsártos háziasszony, akinek semmire nincs ideje.
2017. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy a nő arra izgul, ha töketlen a pasija.
2017. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Béna a pasas vagy fizikailag van valami baja, hogy úgy bánik vele, mint egy kisbabával?
2017. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem, semmi baja egészségileg.

Azt tudtam hogy mindent ő csinál, marmint a feleség, de a ruha kikészítős témánál már majdnem azt hittem, hogy én gondolkozom rosszul...

2017. aug. 13. 15:51
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Neked ehhez mi közöd? :D Semmi, akkor?


Elég szar lehet az életed, ha máséval foglalkozol.

2017. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!